Судове рішення #6620487

  № 3-3813\2009  

П О С Т А Н О В А  

ІМЕНЕМ              УКРАЇНИ  


17 листопада 2009 року                                                                                м. Запоріжжя  

Суддя Шевченківського  районного суду м. Запоріжжя Кляшторний В.С., розглянувши  адміністративний матеріал у відношенні:  

ОСОБА_1,   ІНФОРМАЦІЯ_1,  уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2,     громадянина  України,  не працює,  мешкає в АДРЕСА_1,  

про адміністративне правопорушення, передбачене   ч. 3 ст. 121 КУпАП,  


В С Т А Н О В И В:  



    07.11.2009 року о 10-05 год.,  на вул.. Цегельній  в м. Запоріжжі ОСОБА_1 керував автобусом  «Фіат Дукато», дн 573-90 НЕ, який не пройшов  державний технічний огляд, чим  порушив вимоги п.31.3. ПДР України.  

    Вина ОСОБА_1 підтверджується: протоколом про адміністративне правопорушення,    поясненнями до протоколу.  

В суді ОСОБА_1 свою вину визнав, розкаявся.  

Приймаючи до уваги, що ОСОБА_1 свою вину у скоєнні правопорушення визнав,  розкаявся, враховуючи всі обставини у справі,  особу правопорушника, суд вважає за можливе  визнати його винним за ч.3 ст. 121 КУпАП та притягнути його до адміністративної відповідальності у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами на мінімальний строк.  

На  підставі викладеного, керуючись  ч.3 ст. 121, 280, 283 КУпАП ,  суддя  


П О С Т А Н О В И В:  


Притягнути ОСОБА_1   до адміністративної відповідальності за ч.3 ст. 121 КУпАП у вигляді  позбавлення права керування транспортними засобами строком  на  3 (три) місяця.  


На постанову  суду може бути подана  апеляційна скарга  або протест прокурора  в апеляційний суд Запорізької області  через суд, який  виніс постанову  протягом  10 днів  з дня винесення  постанови.  

 



Суддя                                                                                      В.С. Кляшторний  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація