Судове рішення #6622801

Справа №2-1787/2009 р.

У Х В А Л А

09 листопада 2009 року Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області в складі: головуючого – судді Вуїва О.В., при секретарі – Козачук О.С.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Вознесенську цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до відкритого акціонерного товариства «Олександрівський гранітний кар’єр» про скасування наказу про відсторонення від роботи працівника, стягнення невиплаченої заробітної плати, компенсації, втрати частини доходів, в зв’язку з порушенням строків виплати заробітної плати, середнього заробітку за весь час вимушеного прогулу та моральної шкоди ,

ВСТАНОВИВ:

В серпні 2009 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ВАТ «Олександрівський гранітний кар’єр» про скасування наказу про відсторонення від роботи працівника, стягнення невиплаченої заробітної плати, компенсації, втрати частини доходів, в зв’язку з порушенням строків виплати заробітної плати, середнього заробітку за весь час вимушеного прогулу та моральної шкоди, в якому пояснив, що з 23 жовтня 2008 року він працює сторожем у ВАТ «Олександрівський гранітний кар’єр».

За час роботи йому не в повному обсязі виплачувалася заробітна плата, внаслідок чого станом на 01 липня 2009 року виникла заборгованість в сумі 3260,18 грн.

Крім цього, наказом №73 від 16 липня 2009 року ОСОБА_1 був відсторонений від роботи, що призвело до його вимушеного прогулу. Підставою такого наказу стало проведення керівником ВАТ «Олександрівський гранітний кар’єр» службової перевірки з приводу нестачі матеріальних цінностей на підприємстві. Однак вважає, що наявність такої перевірки не є законною підставою для відсторонення працівника від виконання роботи, передбаченої трудовим договором.

Враховуючи вказані обставини, позивач просив про скасування оспорюваного наказу, стягнення невиплаченої заробітної плати в сумі 3260,18 грн., а також компенсації втрати частини доходів у зв’язку з порушенням строків її виплати в сумі 249,40 грн. та середнього заробітку за час вимушеного прогулу в сумі 1 000 грн.

Разом з тим ОСОБА_1, вказуючи на те, що затримка з виплати заробітної плати призвела до його моральних страждань, просив стягнути грошове відшкодування моральної шкоди - 3000 грн.

Позивач ОСОБА_1 в судове засідання двічі не з’явився, судом належним чином про час та місце розгляду справи повідомлений, причину неявки суду не повідомив, заяв, клопотань про відкладення розгляду справи або проведення судового засідання без його участі на підставі наданих доказів на адресу суду не надходило.

Представник відповідача – Полоз В.І. в судовому засіданні не заперечував проти залишення позову без розгляду.

Відповідно до ч. 3 ст. 169, п. 3 ч. 1 ст.207 ЦПК України суд залишає позовну заяву без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з’явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.

 На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 169, 207, 209, 210 ЦПК України, суд,-

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до відкритого акціонерного товариства «Олександрівський гранітний кар’єр» про скасування наказу про відсторонення від роботи працівника, стягнення невиплаченої заробітної плати, компенсації, втрати частини доходів, в зв’язку з порушенням строків виплати заробітної плати, середнього заробітку за весь час вимушеного прогулу та моральної шкоди   – залишити без розгляду.


Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Миколаївської області через Вознесенський міськрайонний суд шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження ухвали протягом п’яти днів з дня її проголошення та подачі апеляційної скарги протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження або в порядку, передбаченому ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

           

 Суддя:    /підпис/

Згідно з оригіналом: суддя:


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація