Справа № 2о-226/2007 р.
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
17 листопада 2009 року Гайсинський районний суд Вінницької області
в складі: головуючого-судді С.К.Медвецького
при секретарі У.Ю.Ратушняк
за участю адвоката ОСОБА_4
розглянувши у попередньому судовому засіданні в місті Гайсині справу за заявою ОСОБА_3 заінтересовані особи ОСОБА_1, ОСОБА_2, Гайсинська міська рада про встановлення факту батьківства, -
встановив:
У жовтні 2009 року ОСОБА_3 звернулася в суд з даною заявою, в якій просила встановити факт батьківства ОСОБА_5, який померІНФОРМАЦІЯ_1 року щодо неї.
Адвокат ОСОБА_4. заявив підтримане учасниками розгляду справи клопотання про залишення заяви без розгляду, оскільки справа підлягає розгляду в порядку позовного провадження.
Оглянувши матеріали справи, суд визнає, що клопотання підлягає задоволенню з таких міркувань.
Із змісту заяви вбачається, що встановлення зазначеного факту заявниці необхідно для прийняття спадщини після смерті ОСОБА_5. Таке ж право на спадкоємство виникає й у дітей ОСОБА_5. від першого шлюбу ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОСОБА_3. у випадку встановлення судом факту батьківства. Таким чином, наявним є спір про право, який належить розглядати за правилами позовного провадження за участю ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОСОБА_3., з притягненням їх до участі у справі в якості відповідачів.
За змістом ч.6 ст.235 ЦПК України якщо під час розгляду справи у порядку окремого провадження виникає спір про право, який вирішується в порядку позовного провадження, суд залишає без розгляду і роз’яснює заінтересованим особам, що вони мають право подати позов на загальних підставах.
За таких обставин, суд визнає, що заяву ОСОБА_3 про встановлення факту батьківства необхідно залишити без розгляду, роз’яснивши їй право подати позов на загальних підставах.
Керуючись ч.6 ст.235 ЦПК України, суд –
ухвалив:
Заяву ОСОБА_3 про встановлення факту батьківства залишити без розгляду.
Роз’яснити ОСОБА_3право подати позов на загальних підставах.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницької області через Гайсинський районний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.
Суддя