Справа № 5-60/09
П О С Т А Н О В А
19 жовтня 2009 року Ічнянський районний суд Чернігівської області в складі:
головуючого судді Чугуєвської Т.П.
при секретарі Ткаченко В.М.
за участю прокурора Кривов'яза В.П.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Ічня справу за поданням Ніжинського МВ КВІ про звільнення від відбування покарання з випробуванням відносно:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, працюючого в ПП "Каштан", засудженого Прилуцьким міськрайонним судом Чернігівської області 26.09.2007 р. за ст. 289 ч. 2 КК України до 5-ти років позбавлення волі згідно ст. 75,76,104 КК України з іспитовим строком на 2 роки,
В С Т А Н О В И В:
Згідно вироку Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області від 26.09.2007 року ОСОБА_1 був засуджений за ст. 289 ч. 2 КК України до 5-ти років позбавлення волі згідно ст. 75,76,104 КК України з іспитовим строком на 2 роки.
В поданні ставиться питання про звільнення засудженого від відбування покарання з випробуванням, оскільки закінчився призначений йому іспитовий строк.
Представник Ніжинського МРВ КВІ ОСОБА_2 у судовому засіданні повністю підтримав подання та просив звільнити засудженого ОСОБА_1 від відбування покарання у зв’язку з закінченням іспитового строку.
Вивчивши матеріали справи, заслухавши представника КВІ, думку прокурора, суд приходить до висновку про необхідність звільнення засудженого від відбування покарання з випробуванням, оскільки за час іспитового строку він нового злочину не вчинив, до адміністративної відповідальності не притягувався, за місцем проживання характеризується посередньо, виконав покладені на нього судом обов’язки, тому суд вважає, що він став на шлях виправлення.
Керуючись ст. ст. 408-1, 411 КПК України, на підставі ч.1 ст. 78 КК України, суд,
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, від відбування покарання, призначеного йому вироком Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області від 26.09.2007 року, у зв’язку з закінченням іспитового строку.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Чернігівської області через Ічнянський районний суд на протязі 7 діб.
Суддя: Т.П.Чугуєвська