Судове рішення #6644297

                                        Справа №2-820/2009р.                                                                  

                         

  УХВАЛА
        ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 листопада 2009 року. Суддя Кіровоградського  районного суду  Кіровоградської області Мурашко С.І., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Акціонерного комерційного банку «Форум» від імені якого діє Кіровоградська філія акціонерного банку «Форум», третя особа на стороні відповідача: приватний нотаріус Кіровоградського районного нотаріального округу Томаз Вікторія Ігорівна, треті особи на стороні  позивача ОСОБА_2, ОСОБА_3, про визнання кредитного договору, іпотечного договору та договорів поруки недійсними,

ВСТАНОВИВ:

    ОСОБА_1, звернувся до суду із позовною заявою до Акціонерного комерційного банку «Форум» від імені якого діє Кіровоградська філія акціонерного банку «Форум», та просить визнати недійсними: кредитний договір №0090/08/28CL, від 11.07.2008 року, укладеного між ним та АКБ Форум, іпотечного договору від 11.07.2008 року, укладеного між ним та АКБ Форум, двох договорів поруки, укладених 11.07.2008 рок, між ОСОБА_2, ОСОБА_3 та АКБ Форум.

Відповідно до ст.109 ЦПК України, яка визначає правила підсудності, позови до юридичних осіб пред’являються в суд за їхнім місцезнаходженням.

Відповідно до ст.114 ЦПК України, позови що виникають з приводу нерухомого майна, пред'являються за місцезнаходження майна або основної його частини.

Місцезнаходженням відповідача АКМ Форуми є: м.Київ, вул.Б.Хмельницького, 17/52, а філії м.Кіровоград, пров.Училищний, 10.

    Таким чином, враховуючи, що відповідач не знаходиться на території Кіровоградського району,  а з позовних вимог не вбачається спору з приводу нерухомого майна, тому справа не підсудна Кіровоградському районному суду і заява підлягає поверненню позивачеві для подачі до належного суду, що відповідає вимогам ст.115 ЦПК України.

    Керуючись ч.1 ст.115, п.4 ч.3 ст.121  ЦПК України,

УХВАЛИВ:

    Позовну заяву ОСОБА_1 до Акціонерного комерційного банку «Форум» від імені якого діє Кіровоградська філія акціонерного банку «Форум», третя особа на стороні відповідача: приватний нотаріус Кіровоградського районного нотаріального округу Томаз Вікторія Ігорівна, треті особи на стороні  позивача ОСОБА_2,   ОСОБА_3, про визнання кредитного договору, іпотечного договору та договорів поруки недійсними, повернути позивачеві, роз’яснивши, що для вирішення даного питання потрібно звернутися до суду за місцезнаходженням відповідача.

    Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Кіровоградської області шляхом подання заяви про апеляційне оскарження через суд першої інстанції протягом 5 днів з дня її ухвалення і подальшою подачею апеляційної скарги протягом 10 днів або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.


Суддя

  • Номер: 6/766/839/21
  • Опис: заміну стягувача у виконавчом документі.
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-820/09
  • Суд: Херсонський міський суд Херсонської області
  • Суддя: Мурашко Сергій Іванович
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 04.08.2021
  • Дата етапу: 26.08.2021
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація