ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
м. Запоріжжя, вул. Кремлівська, 65-в
УХВАЛА
ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ В АДМІНІСТРАТИВНІЙ СПРАВІ
18 листопада 2009 року Справа №2а-6300/09/0870
Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Садовий Ігор Вікторович, перевіривши матеріали адміністративного позову
за позовною заявою: ОСОБА_1
до: Кам’янсько - Дніпровської міжрайонної Державної податкової інспекції
в Запорізькій області
про: зобов’язання вчинити певні дії,
та виконання вимог ст.ст. 105, 106 КАС України,
ВСТАНОВИВ:
17.11.2009 ОСОБА_1 звернувся до Запорізького окружного адміністративного суду із позовною заявою до Кам’янсько - Дніпровської Державної міжрайонної податкової інспекції в Запорізькій області про зобов’язання відповідача зберегти за позивачем раніше встановлену форму обліку платників податків та здійснювати в подальшому його облік як платника податків та інших обов’язкових платежів без застосування ідентифікаційного номеру; зобов’язання відповідача виключити з інформаційного фонду Державного реєстру відомості про ідентифікаційний номер НОМЕР_1 та загальні відомості про відповідача; зобов’язання відповідача знищити облікову картку відповідача з особистими даними, що була заповнена та на підставі якої були внесені дані про неї до Державного реєстру та присвоєний позивачу ідентифікаційний номер; зобов’язання відповідача провести в паспорті відповідача відмітку про наявність права здійснювати будь – які платежі без ідентифікаційного номеру та завірити підпис відповідної особи гербовою печаткою відповідача.
За правилами ст.107 КАС України суддя після одержання позовної заяви з’ясовує, чи належить позовну заяву розглядати в порядку адміністративного судочинства і чи підсудна позовна заява даному адміністративному суду.
Спір виник із публічно – правових відносин, у яких відповідач є суб’єктом владних повноважень. Зазначений спір згідно із ст.17 КАС України належить до компетенції адміністративних судів та має розглядатися у порядку адміністративного судочинства.
Підстави для повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.
За наслідками розгляду матеріалів позовної заяви, суд дійшов висновку про необхідність закінчення підготовчого провадження, відкриття провадження в адміністративній справі та призначення її до судового розгляду.
Керуючись ст.ст. 107, 160, 165 КАС України, суддя
УХВАЛИВ:
1.Відкрити провадження в адміністративній справі №2а-6300/09/0870 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Кам’янсько - Дніпровської міжрайонної Державної податкової інспекції в Запорізькій області про зобов’язання відповідача зберегти за позивачем раніше встановлену форму обліку платників податків та здійснювати в подальшому його облік як платника податків та інших обов’язкових платежів без застосування ідентифікаційного номеру; зобов’язання відповідача виключити з інформаційного фонду Державного реєстру відомості про ідентифікаційний номер НОМЕР_1 та загальні відомості про відповідача; зобов’язання відповідача знищити облікову картку відповідача з особистими даними, що була заповнена та на підставі якої були внесені дані про неї до Державного реєстру та присвоєний позивачу ідентифікаційний номер; зобов’язання відповідача провести в паспорті відповідача відмітку про наявність права здійснювати будь – які платежі без ідентифікаційного номеру та завірити підпис відповідної особи гербовою печаткою відповідача.
2.Закінчити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду у судовому засіданні на 09 грудня 2009 року, яке відбудеться за адресою: м.Запоріжжя, вул.Кремлівська, 65-в в залі судових засідань № 7, о 10 год. 00 хв. Справа розглядатиметься одноособово суддею Садовим Ігорем Вікторовичем.
3.Зобов’язати позивача надати: документ, що посвідчує особу; довіреність на представника; письмово надати нормативне та документальне обґрунтування (витяги із законодавства) заявлених вимог; всі документи, що були подані до податкової інспекції разом із заявою; належним чином засвідчені копії всіх документів, що будуть подані та доданих до позову документів надати у справу, оригінали – для огляду. Також надати позовну заяву в електронному вигляді.
4.Запропонувати відповідачу надати: довіреність на представника; у разі невизнання адміністративного позову подати до судового засідання заперечення проти позову та докази на обґрунтування цих заперечень та в підтвердження правомірності відмови позивачу у задоволенні заяви про відмову від ідентифікаційного коду…; листи – відповіді на заяву позивача; належно засвідчені копії документів, що будуть подані надати у справу, оригінали – для огляду. Також надати заперечення в електронному вигляді.
5.Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі, відповідачам – копію позовної заяви та додані до неї документи.
6.В судове засідання викликати повістками осіб, які беруть участь у справі. Явку сторін у судове засідання визнати обов’язковою.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту постановлення.
Суддя І.В.Садовий
Права та обов’язки осіб, які беруть участь у справі (ст.49 КАС України).
1. Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов’язки.
2. Особи, які беруть участь у справі, зобов’язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов’язки.
3. Особи, які беруть участь у справі, мають право:
1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;
2) знайомитися з матеріалами справи;
3) заявляти клопотання і відводи;
4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;
5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;
6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;
7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;
8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них;
9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;
10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;
11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.
4. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.