Справа № 2-4166
2009 рік
У Х В А Л А
28 серпня 2009 року суддя Комсомольського районного суду м. Херсона Стамбула Н.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
в с т а н о в и в :
Позивач звернувся до суду з вказаною позовною заявою, яка не відповідала вимогам цивільно-процесуального законодавства, в зв’язку з чим ухвалою від 05.08.2009р. була залишена без руху з наданням строку для усунення недоліків до 25.08.2009р.
Недоліки, перелічені в ухвалі від 05.08.2009р. до теперішнього часу не усунені, в зв’язку з чим позовна заява повинна вважатися неподаною та повернута заявнику.
На підставі викладеного, керуючись ст.121 ч.2 ЦПК України, -
у х в а л и в :
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, вважати неподаною та повернути заявнику.
На ухвалу протягом 5 днів може бути подана заява про апеляційне оскарження з наступним поданням апеляційної скарги протягом 10 днів до апеляційного суду Херсонської області через Комсомольський районний суд м. Херсона.
Суддя Комсомольського
районного суду м. Херсона Н.В.Стамбула