Судове рішення #66594495


Справа № 2-1327/10

Категорія 47

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

(ЗАОЧНЕ)

09 квітня 2010 року Подільський районний суд міста Києва у складі:

головуючого судді –Сербіної Н. Г. ,

при секретарі – Карпенко Н. О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

В С Т А Н О В И В :

Позивач звернувся до суду з вищевказаним позовом мотивуючи свої вимоги тим, що спільне життя з відповідачкою не склалося, оскільки мають різні характери, що призводить до численних сварок та непорозумінь у родині. Все це негативно впливає на психологічний стан сторін. Майнових та житлових спорів немає. Просить розірвати шлюб.

В судове засідання позивач не з»явився, направив заяву в якій позов підтримав, просив розглядати справу у його відсутність та в разі неявки відповідачки в судове засідання постановити заочне рішення.

В судове засідання відповідачка повторно не з»явилася, про час та місце розгляду справи повідомлялася належним чином, причини поважності неявки в судове засідання суду не повідомила.

Суд, вважає можливим розглядати справу у відсутності позивача та відповідачки на підставі зібраних по справі доказів.

Вивчивши матеріали справи, суд вважає, що позов доведений та підлягає задоволенню.

Як встановлено в судовому засіданні сторони зареєстрували шлюб в 2002 року.

Від шлюбу мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Спільне життя сторін не склалося, в сім»ї постійно виникали сварки та непорозуміння, оскільки сторони мають різні характери та погляди на сумісне життя. З січня 2009 року сторони не підтримують сімейно - шлюбні стосунки, проживають за різними адресами.

Майнових та житлових спорів сторони не мають.

Син проживає з відповідачкою.

З урахуванням наведеного, суд приходить до висновку, що спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечитиме їх інтересам та інтересам їхньої дитини.

Вирішуючи питання про витрати, пов»язані з отриманням свідоцтва про розлучення суд враховує матеріальний та сімейний стан сторін.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 110, 112 СК України, ст. 213, 214, 215, 218 ЦПК України, суд

В И Р І Ш И В :

Позов задовольнити.

Шлюб, зареєстрований 27 липня 2002 року відділом реєстрації актів громадянського стану Шевченківського районного управління юстиції у м. Києві ( актовий запис 458) між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 - розірвати.

При видачі свідоцтва про розлучення стягнути на користь держави з ОСОБА_1 17 грн. ( сімнадцять гривень), ОСОБА_2 від витрат звільнити.

Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду м. Києва. Про апеляційне оскарження рішення суду заяву може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.


Суддя ОСОБА_4




  • Номер: Б/н 949
  • Опис: про розірвання договору купівлі-продажу та стягнення моральної шкоди
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 2-1327/10
  • Суд: Дарницький районний суд міста Києва
  • Суддя: Сербіна Н.Г.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 08.10.2015
  • Дата етапу: 08.10.2015
  • Номер: 6/446/26/17
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-1327/10
  • Суд: Кам'янка-Бузький районний суд Львівської області
  • Суддя: Сербіна Н.Г.
  • Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 05.10.2016
  • Дата етапу: 21.06.2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація