Судове рішення #6682496

Справа № 3-930/2009 р.  


ПОСТАНОВА  

Іменем України  

29 вересня 2009 року                                                                        суддя Покровського районного суду Дніпропетровської області Пустовар О.С. розглянувши матеріали адміністративної справи, які надійшли з ВДАІ для обслуговування Васильківського району ГУМВС України в Дніпропетровській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працює, мешкає в смт. Просяна вул. Партизанська, 80 Покровського району Дніпропетровської області


за  ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення –

 

встановила:  


29.08.2009 р. о 15.00 год. по вул. Колгоспній в с. Хуторо – Чаплине водій ОСОБА_1 керував автомобілем НОМЕР_1 з явними ознаками алкогольного сп’яніння (запах алкоголю з порожнини рота, почервоніння очей), на вимогу працівника міліції від проходження медичного огляду на стан алкогольного сп’яніння у встановленому порядку відмовився в присутності двох свідків.

ОСОБА_1 вину в скоєному правопорушенні визнав та пояснив, що дійсно  29.08.2009 року  в с. Хуторо - Чаплине керував автомобілем в стані алкогольного сп’яніння.

Вина правопорушника підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення АЕ № 050019 від 29.08.2009 року, поясненнями правопорушника, свідків, рапортом.

Розглянувши матеріали справи суд вважає, що в діях ОСОБА_1 є ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП, його вина в судовому засіданні повністю доведена.

При призначенні адміністративного покарання, враховуючи характер скоєного правопорушення, особу правопорушника, його матеріальний стан, а також обставини, що обтяжують та пом’якшують вину правопорушника, вважаю можливим притягнути його до адміністративної відповідальності у вигляді громадських робіт.

В зв’язку з вищенаведеним і керуючись ст.ст. 221, 283-288 Кодексу України про адміністративні правопорушення  -


  постановила:  

     

ОСОБА_1 визнати винним в скоєному адміністративному правопорушенні передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП, притягнувши його до адміністративної відповідальності у вигляді 50 (п’ятдесят) годин громадських робіт.

Постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня винесення постанови до апеляційного суду в Дніпропетровській області або через протест прокурора.




Суддя                                                                                                         О.С. Пустовар




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація