Судове рішення #66880075

Справа №0603/2432/12

Провадження№ 2/0603/1461/12



У Х В А Л А

21.08.2012 року . Бердичівський міськрайонний суд в складі : головуючого-судді Хавронюк О.Л., з участю секретаря -Лободи В.Л., розглянувши в відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Бердичеві цивільну справу за позовом ПАТ " ПриватБанк" до ОСОБА_1 про стягнення боргу ,

В С Т А Н О В И В :

В судове засідання 21..08.2012 року сторони не з"явились . Позивач повідомлений належним чином, причини неявки суду не повідомлено.

Відповідачкою подано заяву про відкладення слухання справи і надання їй можливості скористатись правовою допомогою.

На підставі п.1 ч.3 ст.169,ч.2 ст.77 ЦПК України суд відкладає слухання справи через першу неявку в судове засідання без поважних причин представника позивача .

Керуючись п.1 ч.3 ст.169,ч.2 ст.77 ЦПК України ,

У Х В А Л И В :

Визнати, що представник позивача ПАТ " ПриватБанк" не з"явився в судове засідання впереше без поважних причин.

Відкласти слухання справи за позовом ПАТ " ПриватБанк" до ОСОБА_1 про стягнення боргу через першу неявку без поважних причин належним чином повідомленого представника позивача. ,

Виклик сторін здійснити в судове засідання на 28.09. 2012 року 12-00 годин.

Суддя :


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація