Справа № 2-1442/09
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
19 серпня 2009 року Алуштинський міський суд Автономної Республіки Крим у складі: головуючого судді Куксова В.В.
при секретарі Малої Т.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Алушта цивільну справу за позовом Кримського республіканського орендного підприємства по теплопостачанню «Кримтеплокомуненерго» в особі Алуштинської філії до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернулось до суду з позовом до відповідача про стягнення заборгованості.
Свої вимоги мотивує тим, що через зобов’язання, які виникли між позивачем та відповідачем, підприємство повинно надавати відповідачу послуги по забезпеченню тепловою енергією, а відповідач, в свою чергу, зобов’язаний вносити своєчасно платню за вказані послуги згідно до діючих тарифів. Відповідач зазначенні зобов’язання не виконував в повному обсязі, у зв’язку з чим, у відповідача перед позивачем, станом на 01 березня 2009 ріку існує заборгованість в сумі 3337 грн. 12 коп.
Представник позивача в судове засідання не з’явився, про день слухання справи сповіщений належним чином, надав заяву про розгляд справи за його відсутності, позовні вимоги підтримає частково, просить стягнути з відповідача на користь позивача 3037 грн. 12 коп. заборгованості та 30 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, оскільки відповідач частково погасив заборгованість.
Відповідач в судове засідання не з’явився, про день слухання справи сповіщений належним чином, причини неявки суду не повідомив.
Дослідивши письмові матеріали справи, суд вважає, що позовні вимоги обґрунтовані і підлягають частковому задоволенню.
Судом встановлено, що у квартирі АДРЕСА_1 проживає ОСОБА_1, яка відповідно до діючого законодавства є споживачем послуг з теплопостачання.
Квартира, в якій мешкає відповідач лічильником не обладнана, тому витрати з теплопостачання в ній визначаються на підставі діючого законодавства, відповідно до чого за опалюваний період з березня 2006 року по лютий 2009 року виникла заборгованість в сумі 3337 грн. 12 коп.
Згідно ст. 68 Житлового кодексу України користування опаленням в Україні є платним, наймач зобов’язаний своєчасно вносити оплату за комунальні послуги, тобто щомісяця оплачувати опалення. Відповідач вказані послуги не оплачує в повному об’ємі з березня 2006 року.
Відповідно до розрахунку, наданого позивачем /а.с. 3/, заборгованість відповідача по оплаті за послуги теплопостачання складає 3337 грн. 12 коп.
На даний час заборгованість складає 3037 грн. 12 коп., оскільки відповідач частково погасив заборгованість, що підтверджує представник позивача.
Також, відповідно до ст. 88 ЦПК України, суд вважає необхідним стягнути з відповідача на користь позивача витрати по оплаті витрат пов’язаних із інформаційно – технічним розглядом справи в сумі 30 грн. та на користь держави судовий збір в розмірі 51 гривні.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 64, 67, 68, 191 Житлового Кодексу України ст. ст. 525, 526 ЦК України, ст. ст. 10, 11, 209, 212, 213-215, 218, ЦПК України, суд
В И Р І Ш И В:
Позовну заяву Кримського республіканського орендного підприємства по теплопостачанню «Кримтеплокомуненерго» в особі Алуштинської філії до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості задовольнити частково.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь Кримського республіканського орендного підприємства «Кримтеплокомуненерго» в особі Алуштинської філії ( юридична адреса: місто Алушта, вул. Лісова, 1, р/р 260360020689 КФ АБ «Експрес – банк» Кримської філії МФО 384674. ОКПО 26226262) заборгованість у розмірі 3037 грн. 12 коп., та витрати на інформаційно-технічне забезпечення у розмірі 30 грн., а усього 3067 грн. 12 коп.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави державне мито в розмірі 51 грн. ( р/р 31418537700007, код платежу 22090100, одержувач: місцевий бюджет міста Алушта, ОКПО 34740913 призначення платежу – державне мито).
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денній строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження та поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя: підпис
Згідно з оригіналом.
Суддя: В.В. Куксов
Секретар: Т.С. Мала
- Номер: 6/207/111/18
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-1442/09
- Суд: Баглійський районний суд м. Дніпродзержинська
- Суддя: Куксов Володимир Володимирович
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.04.2018
- Дата етапу: 23.05.2018