Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #66936797

Справа № 567/1179/17

У Х В А Л А

про відкриття провадження у справі


13 жовтня 2017 року м. Острог



Суддя Острозького районного суду Панчук М.В., перевіривши виконання вимог ст.ст. 119-120,234, 235 ЦПК України по справі за заявою ОСОБА_1,заінтересована особа: виконавчий комітет Оженинської сільської ради Острозького району Рівненської області про визнання фізичної особи недієздатною та встановлення опіки,

в с т а н о в и в :

В Острозький районний суд Рівненської області звернувся ОСОБА_1 заінтересована особа: виконавчий комітет Оженинської сільської ради Острозького району Рівненської області із заявою про визнання фізичної особи недієздатною та встановлення опіки.

Справа підсудна Острозькому районному суду.

Заява відповідає вимогам ст.ст. 119-120 ЦПК України.

Заявником надано всі необхідні документи для проведення судового засідання.

Підстав для відмови у відкритті провадження у справі немає.

Керуючись ст.ст. 122, 235 ЦПК України, суддя,

у х в а л и в :

Відкрити провадження у справі за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа: виконавчий комітет Оженинської сільської ради Острозького району Рівненської області про визнання фізичної особи недієздатною та встановлення опіки.

Призначити судовий розгляд справи в приміщенні Острозького районного суду ( м. Острог, вул. Східна, 82) на 25 жовтня 2017 року о 10 год. 30 хв.

В судове засідання викликати заявника, представника заявника, заінтересовану особу, присяжних відповідно до протоколу розподілу.


Суддя Острозького районного судуОСОБА_2






Ст. 27 ЦПК України. Права та обов’язки осіб, які беруть участь у справі.

1.Особи, які беруть участь у справі , мають право знайомитися з матеріалами справи, робити з них витяги , знімати копії з документів, долучених до справи, одержувати копії рішень, ухвал, брати участь в судових засіданнях, подавати докази, брати участь у дослідженні доказів, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, а також свідкам, експертам, спеціалістам, заявляти клопотання та відводи, давати усні та письмові пояснення судові, подавати свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду і заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб, користуватись правовою допомогою, знайомитися з журналом судового засідання, знімати з нього копії та подавати письмові зауваження з приводу його неправильності чи неповноти, прослуховувати запис судового засідання технічними засобами, робити з нього копії, подавати письмові зауваження зприводу його неправильності чи неповноти, оскаржувати рішення і ухвали суду, користуватись іншими процесуальними правами , встановленими законом.

2. Особи, які беруть участь у справі позовного провадження, для підтвердження свої вимог або заперечень зобов’язані подати усі наявні у них докази до або під час час попереднього судового засідання, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться –до початку розгляду справи по суті.

3. Особи, які беруть участь у справі зобовязані добросовісно здійснювати свої процесуальні права та виконувати свої процесуальні обв’язки .

Ст. 31 ЦПК України. Процесуальні права та обов’язки сторін.

1. Сторони мають рівні процесуальні права і обов’язки .

2. Позивач має право протягом усього часу розгляду справи змінити підставу або предмет позову, збільшити або зменшити розимір позовних вимог, відмовитись від позову, а відповідач має право визнати позов повністю або частково. До початку розгляду судом справи по суті позивач має право шляхом подання письмової заяви змінити предмет, бо підстави позову, а відповідач –пред’явити зустрічний позов.

3. Строни можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії цивільного процесу.

4. Кожний зі сторін має право вимагати виконання судового рішення в частині, що стосується цієї сторони.

5. Заявник та заінтересовані особи у справах окремого провадження мають права і обов’язки сторін, за винятками встановленими у розділі 4 цього кодексу.

Ст. 2-1 ч.4 Прикінцевих та перехідних положень ЦПК України.

Особи, які беруть участь у справі, мають право знайомитись з протколом судового засідання і протягом трьох днів після їх повідомлення про підписання протоколу або після закінчення строку на підписання протоколу подавати свої письмові зауваження щодо неповноти або неправильності протоколу .



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація