- відповідач: Ужгородська міська рада
- Представник позивача: Колотуха Іван Олексійович
- відповідач: Пилип Іван Миколайович
- позивач: Феоктістов Олексій Борисович
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
У Х В А Л А
11 жовтня 2017 рокум. Київ
Суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Ткачук О.С., розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_2,
в с т а н о в и в :
У жовтні 2017 року до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ подано вищезазначену касаційну скаргу, яка не відповідає вимогам ст. 326 ЦПК України.
За формою і змістом касаційна скарга повинна відповідати вимогам
ст. 326 ЦПК України.
Відповідно до вимог ст. 326 ЦПК України касаційна скарга подається у письмовій формі. У касаційній скарзі повинно бути зазначено: ім'я (найменування) осіб, які беруть участь у справі, їх місце проживання або місцезнаходження; рішення (ухвала), що оскаржується; в чому полягає неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права; клопотання особи, яка подає скаргу; перелік письмових матеріалів, що додаються до скарги. До касаційної скарги додаються копії скарги та доданих до неї матеріалів відповідно до кількості осіб, що беруть участь у справі, а також копії оскаржуваних рішень (ухвал) судів першої та апеляційної інстанцій.
У порушення вимог ст. 326 ЦПК України у касаційній скарзі не зазначено імена та адреси всіх осіб, що беруть участь у справі, а саме, заінтересованої особи, в чому полягає неправильне застосування судами першої та апеляційної інстанцій норм матеріального права чи порушення норм процесуального права, рішення (ухвала), що оскаржується та клопотання особи, яка подає скаргу; не додано копії скарги та доданих до неї матеріалів відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
Таким чином, заявнику необхідно надати нову редакцію касаційної скарги, яка буде відповідати ст. 326 ЦПК України та зазначити імена та адреси всіх осіб, що беруть участь у справі, в чому полягає неправильне застосування судами першої та апеляційної інстанцій норм матеріального права чи порушення норм процесуального права. Також, заявнику потрібно надати копії касаційної скарги. Крім того, заявнику необхідно привести прохальну частину касаційної скарги у відповідність вимогам п. п. 4, 6 ч. 2 ст. 326 ЦПК України з урахуванням положень ст. ст. 324, 336 ЦПК України.
Заявником також не додано доказів сплати судового збору у порядку та розмірі, встановленому Законом України «Про судовий збір».
Згідно із частиною 1 статті 4 Закону України «Про судовий збір» судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Відповідно до Закону України «Про судовий збір» зі змінами, що набрали чинності з 1 вересня 2015 року судовий збір за подання до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ касаційної скарги на рішення суду, заяви про приєднання до касаційної скарги на рішення суду справляється у розмірі, що становить 120 відсотків ставки, яка підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги.
Судовий збір за подання касаційної скарги до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ повинно бути перераховано або внесено до УДКСУ у Печерському районі м. Києва; код ЄДРПОУ 38004897, банк одержувача - ГУ УДКСУ у м. Києві, р/р 31212253700007, МФО - 820019; КЕКД - 22030103, символ звітності банку - 253, у графі платіжного доручення «Призначення платежу» зазначається «судовий збір для розгляду цивільної справи у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ».
Відповідно до ч. 2 ст. 328 ЦПК України у разі надходження касаційної скарги, не оформленої відповідно до вимог, встановлених статтею 326 цього Кодексу, або у разі несплати суми судового збору, вона залишається без руху з наданням строку для усунення недоліків.
Враховуючи вищевикладене, касаційну скаргу необхідно залишити без руху та надати заявникові строк для усунення її недоліків.
Керуючись ст.ст. 121, 326, 328 ЦПК України,-
у х в а л и в :
Касаційну скаргу ОСОБА_2 залишити без руху та надати строк для усунення вказаних недоліків до 20 листопада 2017 року, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання ухвали.
У разі невиконання вимог суду, касаційна скарга буде вважатися неподаною і буде повернута заявнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Вищого спеціалізованого
суду України з розгляду
цивільних і кримінальних справ О.С.Ткачук
- Номер: 2/308/1035/17
- Опис: визнання недійсним та скасвуання рішення
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 308/9964/16-ц
- Суд: Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області
- Суддя: Ткачук Олег Степанович
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 26.09.2016
- Дата етапу: 06.11.2017
- Номер: 22-ц/777/898/17
- Опис: про визнання недійсним та скасвуання рішення
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 308/9964/16-ц
- Суд: Апеляційний суд Закарпатської області
- Суддя: Ткачук Олег Степанович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 08.02.2017
- Дата етапу: 18.10.2017