Справа № 2- 505/09р.
УХВАЛА
10 листопада 2009 року м. Маріуполь
Жовтневий районний суд м. Маріуполя у складі: головуючого - судді Чаку Є.В., при секретарі Євчевій М.В., розглянув цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Маріупольської міської ради, виконавчому комітету Маріупольської міської ради, третя особа - Житлово-будівельний кооператив „Іскра” про визнання права власності на не житлове приміщення,
ВСТАНОВИВ:
Жовтневим районним судом м. Маріуполя була прийнята до провадження цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Маріупольської міської ради, виконавчому комітету Маріупольської міської ради, третя особа - Житлово-будівельний кооператив „Іскра” про визнання права власності на не житлове приміщення.
В ході розгляду справи 10.11.2009 року представник позивача надав до суду заяву, в якій просить залишити справу без розгляду.
З урахуванням наданої заяви, суд вважає можливим залишити справу без розгляду.
На підставі викладеного, керуючись ст.207 ч. 1 п.5 ЦПК Украины,-
УХВАЛИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Маріупольської міської ради, виконавчому комітету Маріупольської міської ради, третя особа - Житлово-будівельний кооператив „Іскра” про визнання права власності на не житлове приміщення – залишити без розгляду.
Заява про апеляційне оскарження ухвали може бути подано протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя:
- Номер: 2-во/464/13/16
- Опис:
- Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
- Номер справи: 2-505/09
- Суд: Сихівський районний суд м. Львова
- Суддя: Чаку Євген Васильович
- Результати справи: виправлення описок та арифметичних помилок у судовому рішенні
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.03.2016
- Дата етапу: 30.03.2016