П О С Т А Н О В А
06 листопада 2009 року м. Кам»янець-Подільський
Суддя Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області Лисюк І.В., розглянувши матеріали, що надійшли від Кам»янець-Подільського МВ ДАІ при УМВС України в Хмельницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, жителя ІНФОРМАЦІЯ_3»янець-Подільського вул. Соборна, 12/5, Хмельницької області, приватного підприємця ,-
за ч. 1 ст. 130 кодексу України про Адміністративні Правопорушення, -
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 30.10.2009 року о 7-й год. 15 хв. керував транспортним засобом RENAULT MASTER, державний номер АН 2595 в м. Кам»янець-Подільському по вул. Вокзальній , Хмельницької області з ознаками алкогольного сп»яніння. Від продуття трубки «КТ» та проходження медичного огляду на стан алкогольного сп»яніння в медичному закладі в установленому порядку останній відмовився.
Своїми діями ОСОБА_1 порушив вимоги п. 2.5 ПДР, за що передбачена відповідальність за ч. 1 ст. 130 кодексу України про Адміністративні Правопорушення.
Правопорушник в судовому засіданні скоєне визнав, пояснивши, що дійсно вчинив дане правопорушення, щиро кається у вчиненому, обіцяє подібного не вчиняти, просить не позбавляти прав на керування транспортними засобами, так як в сім»ї він є єдиним годувальником і на його утриманні знаходиться дружина та малолітня дитина.
Крім особистого визнання, про скоєне правопорушення підтверджує протокол про адміністративне правопорушення серії ВХ № 072223 від 30 жовтня 2009 року .
Враховуючи характер скоєного правопорушення, суд приходить до висновку що ОСОБА_1 слід притягнути до адміністративної відповідальності у виді громадських робіт.
Керуючись ч. 1 ст. 130 кодексу України про Адміністративні Правопорушення,-
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності у виді 40 ( сорока ) годин громадських робіт.
Постанова може бути оскаржена до Хмельницького апеляційного суду через Кам»янець-Подільський міськрайонний суд протягом 10 діб з моменту проголошення.
СУДДЯ