Справа №4-18-07 ПОСТАНОВА
12 лютого 2007 року суддя Кролевецького районного суду Бєгунова О.В.,
з участю секретаря судового засідання Писаренко О.М.
прокурора Компанієць В.О., розглянувши подання слідчого Кролевецького РВ УМВС про обрання запобіжного заходу у виді взяття під варту відносно підозрюваного ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, громадянина України, освіта середня, неодруженого, непрацюючого, проживає в АДРЕСА_1, не судимого в силу ст.89 КК України,
встановив:
9 лютого 2007 року слідчим Кролевецького РВ УМВС порушено кримінальну справу відносно ОСОБА_1 за ознаками ч.2 ст.307 КК України.
9 лютого 2007 року в порядку ст. 115 КПК України ОСОБА_1 був затриманий і підозрюється в тому, що восени 2006 року незаконно виготовив з метою збуту особливо небезпечний наркотичний засіб, канабіс, зберігав його з метою збуту та збув, зокрема 30 січня 2007 року під час оперативної закупки, проведеної на підставі постави про проведення оперативної закупки від 22 січня 2007 року. Зазначене не заперечується підозрюваним та підтверджується матеріалами справи.
ОСОБА_1 підозрюється у вчиненні тяжкого злочину, є особою яка раніше вчинила умисний злочин, не займається суспільно-корисною працею, що надає підстави для обрання йому запобіжного заходу у виді взяття під варту, виходячи з вимог ст.ст. 149, 155 КПК України.
Керуючись ст. 165 -2 КПК України
постановив:
обрати підозрюваному ОСОБА_1 запобіжний захід у виді взяття під варту.
Контроль за виконанням постанови покласти на начальника Кролевецького РВ УМВС та начальника Сумського СІЗО.
На постанову може бути подана апеляція до Апеляційного суду Сумської області протягом трьох діб з дня винесення.