Судове рішення #6733937


ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД  

м. Запоріжжя, вул. Кремлівська, 65-в


УХВАЛА  

ПРО ЗУПИНЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ  


24 листопада 2009 року                                      Справа №2а-5315/09/0870


Запорізький окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді - Садового І.В.

при секретарі судового засідання – Марченко І.В.


за участю:

позивач: не з’явився,  

представника відповідача: Мацко К.С., Калініченка В.В.  


розглянувши у судовому засіданні матеріали адміністративної справи:


за позовною заявою: Товариства з обмеженою відповідальністю «РАДФОТ»

до: Бердянської об’єднаної Державної податкової інспекції  Запорізької    

області

про: визнання протиправними та скасування податкових повідомлень –  

рішень від 11.02.2009 №0000262310/0 та від 11.02.2009 №0000252310/0  


ВСТАНОВИВ:  

23.09.2009 Товариство з обмеженою відповідальністю «РАДФОТ» звернулося до Запорізького окружного адміністративного суду із позовною заявою до Бердянської об’єднаної Державної податкової інспекції  Запорізької області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень – рішень від 11.02.2009 №0000262310/0 та від 11.02.2009 №0000252310/0.

Ухвалою суду від 24.09.2009 відкрито провадження в адміністративній справі №2а-5315/09/0870, закінчено підготовче провадження та призначений судовий розгляд на 14.10.2009. У судовому засіданні оголошувалась перерва до 16.11.2009 та 24.11.2009 для надання сторонами витребуваних судом документів.  

Позивач у судове засідання не з’явився, витребувані документи не направив, про причини неявки суду не повідомив.

У судовому засіданні відповідач надав клопотання про зупинення провадження у справі до терміну, встановленого судом з метою виконання вимог суду, надання належним чином засвідчених копій процесуальних документів по справі про банкрутство ТОВ «Дніпроприматрейд» та доказів набрання законної сили постановою господарського суду Дніпропетровської області від 01.04.2008 №Б15/110-08.

Відповідно до ч.2 п.4 ст.156 КАС України суд має право зупинити провадження у справі за наявності обґрунтованого клопотання сторони або третьої особи, яка заявляє  самостійні  вимоги  на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.

З огляду на вищевикладене, суд вважає за необхідне задовольнити клопотання відповідача, зупинити провадження у справі до 21.12.2009.

Керуючись п.4 ч.2 ст.156, ст.160  Кодексу адміністративного судочинства України, суд  


УХВАЛИВ:  

 Клопотання відповідача задовольнити.

 Зупинити провадження у справі до 21.12.2009 (на 12 год. 00 хв.).


Ухвала набирає законної сили після закінчення строків для подання заяви про апеляційне оскарження та апеляційної скарги, якщо вони не були подані у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.  

Ухвала може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Запорізький окружний адміністративний суд  шляхом подачі в 5 - денний строк з дня постановляння ухвали  заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копій відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.  



Суддя                                І.В.Садовий

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація