- Відповідач (Боржник): Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області
- Позивач (Заявник): Панченко Андрій Михайлович
- Заявник апеляційної інстанції: Панченко Андрій Михайлович
- Заявник касаційної інстанції: Панченко Андрій Михайлович
- Відповідач (Боржник): Головне управління Держгеокадастру України у Чернігівській області
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Справа № 825/1529/17
У Х В А Л А
"13" листопада 2017 р. м. Київ
Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Оксененко О.М. , перевіривши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_1 на постанову Чернігівського окружного адміністративного суду від 17 жовтня 2017 р. у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області про визнання бездіяльноств протиправною, зобов'язання вчинити певні дії та стягнення моральної шкоди, -
В С Т А Н О В И В :
Постановою Чернігівського окружного адміністративного суду від "17" жовтня 2017 р. в задоволенні адміністративного позову відмовлено в повнму обсязі.
На зазначену постанову суду позивачем подано апеляційну скаргу.
Оскільки апеляційна скарга подана у встановлений законом строк і відповідає вимогам ст. 187 КАС України, вона підлягає прийняттю до розгляду судом апеляційної інстанції.
Окрім того, з метою забезпечення апеляційного розгляду справи необхідно провести певні підготовчі дії.
Керуючись ст.ст. 187, 189, 190 КАС України,
У Х В А Л И В :
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Чернігівського окружного адміністративного суду від 17 жовтня 2017 р. у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області про визнання бездіяльноств протиправною, зобов'язання вчинити певні дії та стягнення моральної шкоди .
Встановити строк до 24 листопада 2017 року, протягом якого можуть бути подані заперечення на апеляційну скаргу.
Провести підготовку справи до апеляційного розгляду у відповідності з вимогами ст. 190 КАС України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Оксененко О.М.
- Номер: П/825/1614/17
- Опис: про визнання діяльності протиправною, зобов'язання вчинити певні дії та стягнення моральної шкоди
- Тип справи: Адміністративний позов
- Номер справи: 825/1529/17
- Суд: Чернігівський окружний адміністративний суд
- Суддя: Оксененко О.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто у касаційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 02.10.2017
- Дата етапу: 21.11.2019
- Номер: А/875/16504/17
- Опис: про визнання діяльності протиправною, зобов'язання вчинити певні дії та стягнення моральної шкоди
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 825/1529/17
- Суд: Київський апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Оксененко О.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 09.11.2017
- Дата етапу: 24.01.2018
- Номер: К/9901/22899/18
- Опис: про визнання діяльності протиправною, зобов'язання вчинити певні дії та стягнення моральної шкоди
- Тип справи: Касаційна скарга
- Номер справи: 825/1529/17
- Суд: Касаційний адміністративний суд
- Суддя: Оксененко О.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 14.02.2018
- Дата етапу: 21.11.2019