- позивач: ПАТ Приват Банк
- відповідач: Костянтинова Лілія Олександрівна
- Представник позивача: Косенко Катерина Сергіївна
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа № 189/1629/17
2/189/640/17
У Х В А Л А
15.11.2017 року суддя Покровського районного суду Дніпропетровської області Чорна О.В., ознайомившись із позовною заявою Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач ПАТ КБ «ПриватБанк» звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.
Суд, вивчивши документи, дійшов висновку, що позовна заява, додані до неї документи не відповідають вимогам, передбаченим ст. 119 ЦПК України.
У відповідності до п. п. 5,6 ч.2 ст.119 ЦПК України позовна заява повинна містити виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги та зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину. В порушення зазначених вимог, в позовній заяві не наведено розрахунок заборгованості за кредитним договором відповідача, із зазначенням суми щомісячних платежів, які було сплачено відповідачем, не зазначено з якого моменту (дати) і в якій сумі виникла заборгованість; яка сума кредиту фактично була сплачена відповідачем і коли було здійснено ним останній платіж; немає помісячного розрахунку окремо суми боргу за тілом кредиту, відсотками та пенею. Окрім того, не зазначено, якими доказами підтверджується факт отримання відповідачем кредитних грошових коштів (виписка з особистого рахунку, довідка про рух коштів тощо) і не надано таких доказів.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст.119, 121 ЦПУ України, суддя
УХВАЛИВ:
Позовну заяву Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості – залишити без руху для усунення недоліків, зобов’язати позивача усунути недоліки, а саме:
- надати суду документи про рух коштів з моменту укладення договору (виписка з рахунку тощо);
- надати суду розрахунок заборгованості з моменту її настання;
- надати суду документ, який підтверджує встановлення позичальнику кредитного ліміту в розмірі 4300,00 грн. за кредитним договором;
- надати суду розрахунок відсотків: за якою формулою, за який період і яким чином нараховані відсотки за кредитом.
Всі документи (копії) – надати завіреними належним чином.
Надати позивачу строк для усунення недоліків – п’ять днів з моменту отримання даної ухвали суду.
Роз’яснити позивачу, що у випадку невиконання ухвали суду в установлений строк позовна заява вважається неподаною та повертається позивачеві.
Ухвала суду оскарженню не підлягає.
Суддя: О.В. Чорна
- Номер: 2/189/50/18
- Опис: про стягнення заборгованості
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 189/1629/17
- Суд: Покровський районний суд Дніпропетровської області
- Суддя: Чорна О.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 03.11.2017
- Дата етапу: 25.04.2018