Справа № 2-131 2007 року
УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16 лютого 2007 року Казанківський районний суд Миколаївської області в складі:
головуючого - судді Вжещ СІ.
при секретарі - Фалій В.В.
за участю
представника позивачки ОСОБА_5
відповідача ОСОБА_4
Третьої особи ОСОБА_2
розглянувши у попередньому відкритому судовому засіданні в смт. Казанка позовну заяву по цивільній справі за позовом органу опіки і піклування Казанківської селищної ради Миколаївської області в інтересах малолітньої ОСОБА_1 ( третя особа на стороні позивача ОСОБА_2) до ОСОБА_3 та ОСОБА_4 про позбавлення батьківських прав та встановлення опіки над малолітньою дитиною,
ВСТАНОВИВ:
24.01.2007 року до суду звернулась Казанківська селищна рада Миколаївської області ( третя особа на стороні позивача ОСОБА_2) з позовом до ОСОБА_3 та ОСОБА_4 про позбавлення батьківських прав та встановлення опіки над малолітньою дитиною
Ухвалою суду від 01.02.2007 року провадження в справі відкрито.
Згідно ст. 45 ЦПК України прокурор здійснює у суді представництво інтересів громадянина або держави і може здійснювати представництво на будь-якій стадії цивільного процесу, а тому доцільно залучити прокурора Казанківського району Миколаївської області до участі в розглядуваній цивільній справі.
Крім того ,на думку суду, необхідно залучивши до справи службу в справах неповнолітніх Казанківської районної державної адміністрації, запропонувати начальнику цієї служби вивчити питання доцільності позбавлення батьківських прав ОСОБА_3 та ОСОБА_4 та повідомити про це суд.
Керуючись ст. 130 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
В цивільній справі за позовом органу опіки і піклування Казанківської селищної ради Миколаївської області в інтересах малолітньої ОСОБА_1 ( третя особа на стороні позивача ОСОБА_2) до ОСОБА_3 та ОСОБА_4 про позбавлення батьківських прав та встановлення опіки над малолітньою дитиною, залучити до участі прокурора Казанківського району Миколаївської області та як третю особу службу в справах неповнолітніх Казанківської районної державної адміністрації Миколаївської області.
Копію позовної заяви, разом з копіями доданих до неї документів направити до служби в справах неповнолітніх Казанківської районної державної адміністрації Миколаївської області та в прокуратуру Казанківського району Миколаївської області, запропонувавши начальнику служби в справах неповнолітніх Казанківської районної державної адміністрації Миколаївської області вивчити питання доцільності позбавлення батьківських прав ОСОБА_3 та ОСОБА_4 по відношенню до їх малолітної дитини ОСОБА_1 та повідомити про це суд.
Повідомити службу в справах неповнолітніх Казанківської районної державної адміністрації Миколаївської області та прокурора Казанківського району Миколаївської області про призначення справи до судового розгляду в судовому засіданні на 14.03.2006 року о 9 годині 00 хвилин у приміщенні суду.
Суддя: