Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #67760924


ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

79010, м.Львів, вул.Личаківська,81

_________________________________________________________________________________________________________


УХВАЛА


20.11.17 Справа № 907/554/17

Львівський апеляційний господарський суд у складі колегії:

головуючого судді М.І. Хабіб

суддів О.В. Зварич

Я.О. Юрченка,

розглянувши матеріали апеляційної скарги Публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України», вих. №55/2-03/1682 від 02.11.2017 (вх.№01-05/5366/17 від 15.11.2017)

на рішення Господарського суду Закарпатської області від 03.10.2017

у справі №907/554/17

за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю «Виноградівський райагротехсервіс», м. Виноградів Закарпатської області

до відповідача: Публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України», м. Київ

за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача: Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Кондратюк Алли Василівни, м. Київ

про визнання виконавчого напису нотаріуса №495 від 27.04.2017 таким, що не підлягає виконанню


ВСТАНОВИВ:

Рішенням Господарського суду Закарпатської області від 03.10.2017 у справі №907/554/17 (суддя Пригара Л.І.) позов задоволено. Визнано таким, що не підлягає виконанню виконавчий напис, вчинений 27.04.2017 приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Кондратюк А.В. та зареєстрований в реєстрі за №495 на іпотечному договорі від 30.09.2010 (із змінами до нього), який посвідчений приватним нотаріусом Виноградівського районного нотаріального округу Юскою Н.М. Присуджено до стягнення з відповідача на користь позивача 1 600,00грн судового збору.


З підстав, зазначених в апеляційній скарзі, ПАТ «Державний ощадний банк України» оскаржило назване рішення суду першої інстанції.

Апеляційна скарга підлягає поверненню з таких підстав.

Відповідно до ст.93 ГПК України апеляційна скарга на рішення місцевого суду подається протягом 10 днів, а на ухвалу місцевого господарського суду протягом п'яти днів з дня їх оголошення місцевим господарським судом. У разі якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частину рішення, зазначений строк обчислюється з дня підписання рішення, оформленого відповідно до статті 84 цього Кодексу.

Як вбачається з матеріалів справи, оскаржуване рішення прийняте в судовому засіданні 03.10.2017, повний текст рішення складено та підписано судом 09.10.2017, в той же час апеляційна скарга подана 02.11.2017 (згідно з поштовим штемпелем на конверті), тобто з пропуском 10-ти денного терміну, встановленого ст.93 ГПК України на апеляційне оскарження рішення суду, без клопотання про поновлення пропущеного строку.

В апеляційній скарзі скаржник вказує, що в судовому засіданні 03.10.2017 було оголошено лише вступну та резолютивну частину рішення, повний текст рішення скаржник отримав лише 23.10.2017, у зв'язку з чим, апелянт вважає, що граничний строк на подання апеляційної скарги - 02.11.2017.

Поряд з тим, норми чинного ГПК України не пов'язують початок перебігу строку на апеляційне оскарження судових рішень (рішень та ухвал) з моментом їх отримання стороною.

Згідно з п. 4 ч. 1 статті 97 ГПК України апеляційна скарга не приймається до розгляду і повертається апеляційним господарським судом, якщо скаргу подано після закінчення строку, встановленого для її подання, без клопотання про поновлення цього строку або таке клопотання відхилене.

На підставі вищевикладеного та керуючись п. 4 ч. 1 ст. 97 ГПК України, Львівський апеляційний господарський суд

У Х В А Л И В :

1.Повернути апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України», вих. №55/2-03/1682 від 02.11.2017 (вх.№01-05/5366/17 від 15.11.2017) та додатки до неї на 16 аркушах та поштовий конверт.


2. Ухвала може бути оскаржена в касаційному порядку.


Головуючий суддя М.І. Хабіб


Суддя О.В. Зварич


Суддя Я.О. Юрченко









  • Номер:
  • Опис: визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню
  • Тип справи: Заміна, залучення нових учасників судового процесу, правонаступництво, залучення третьої особи (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 907/554/17
  • Суд: Господарський суд Закарпатської області
  • Суддя: Хабіб Марія Іванівна
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 14.07.2017
  • Дата етапу: 19.07.2017
  • Номер:
  • Опис: визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню
  • Тип справи: Відновлення чи продовження процесуальних строків (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 907/554/17
  • Суд: Господарський суд Закарпатської області
  • Суддя: Хабіб Марія Іванівна
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 08.09.2017
  • Дата етапу: 08.09.2017
  • Номер:
  • Опис: визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню
  • Тип справи: Відновлення чи продовження процесуальних строків (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 907/554/17
  • Суд: Львівський апеляційний господарський суд
  • Суддя: Хабіб Марія Іванівна
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 13.12.2017
  • Дата етапу: 14.12.2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація