Судове рішення #67786734


КП № 236/2172/14-к


У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


21.11.2014 м. Красний Лиман


Суддя Краснолиманського міського суду Донецької області Мірошниченко О.В., перевіривши обвинувальний акт по звинуваченню ОСОБА_1 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченного ст. 260 ч. 2 КК Українии,-


В С Т А Н О В И В:


21.11.2014 року до Краснолиманського міського суду Донецької області надійшов обвинувальний акт з додатками у кримінальному провадженні по обвинуваченню ОСОБА_1 за ст.260 ч. 2 КК України.

Запобіжний захід обвинуваченному ОСОБА_1 обрано у вигляді тримання під вартою в СІЗО № 27 по вул. Полтавський шлях,99, м. Харкова.

Дослідивши матеріали кримінального провадження, суд прийшов до наступного висновку.

Відповідно до ст. 336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі:

1) неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров’я або з інших поважних причин;

2) необхідності забезпечення безпеки осіб;

3) проведення допиту малолітнього або неповнолітнього свідка, потерпілого;

4) необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження;

5) наявності інших підстав, визначених судом достатніми.

Суд вважає за необхідне здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження. У разі якщо сторона кримінального провадження чи потерпілий заперечує проти здійснення дистанційного судового провадження, суд може ухвалити рішення про його здійснення лише вмотивованою ухвалою, обґрунтувавши в ній прийняте рішення. Суд не має права прийняти рішення про здійснення дистанційного судового провадження, в якому поза межами приміщення суду перебуває обвинувачений, якщо він проти цього заперечує.

Матеріали провадження свідчать про те, що обвинуваченого ОСОБА_1, який перебуває під вартою у Харківському СІЗО № 27, доставити в судове засідання конвоєм неможливо з поважних причин. Тобто безпосередня участь обвинуваченого в судовому провадженні неможлива та існує необхідність забезпечення його безпеки під час проведення конвоювання до приміщення суду зі слідчого ізолятора м. Харків, який розташований поза територією юрисдикції суду та поза територією міста, області.

Тому враховуючи те, що будь-яких заперечень від обвинуваченого проти розгляду його провадження у режимі відеоконференції не надходило, та у зв”язку з необхідністю вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження щодо особи, яка перебуває під вартою, дане провадження слід розглядати в режимі відеоконференції..

А також, відповідно до ч. 1 ст. 314 КПК України, після отримання обвинувального акта, клопотання про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру або клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності суд не пізніше п'яти днів з дня його надходження призначає підготовче судове засідання, в яке викликає учасників судового провадження.

Тому вважаю, що кримінальна справа підлягає призначенню до підготовчого судового засідання з викликом учасників судового провадження.

Керуючись ст. 314,336 КПК України, –


У Х В А Л И В :


          Кримінальне провадження про обвинувачення ОСОБА_1 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 260 ч. 2 КК України, призначити до підготовчого судового засідання на 26.11.2014 року на 16 год. 00 хв. та провести у реживі відеоконференції.

Викликати в судове засідання прокурора Лапіна І.О.,захисника ОСОБА_2.

Копію ухвали в частини організації відео конференції направити на виконання до Харківського СІЗО № 27 в Харківській області.

Ухвала оскарженню не підлягає.



Суддя –


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація