Судове рішення #67886416

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

_____________________________________________________

У Х В А Л А

23 листопада 2017 року суддя судової палати з розгляду цивільних справ Апеляційного суду міста Києва КуліковаС.В., перевіривши виконання вимог ст.ст. 292-297 ЦПК України за апеляційною скаргою представника ОСОБА_2 - ОСОБА_3 на ухвалу судді Оболонського районного суду міста Києва від 27 жовтня 2017 року за заявою ОСОБА_2 про забезпечення позову по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_4 про стягнення боргу,

Справа № 756/11485/17

Апеляційне провадження: №22-ц/796/11974/2017

Головуючий у суді першої інстанції: Яценко Н.О.

Доповідач у суді апеляційної інстанції: Кулікова С.В.

встановив:

ухвалою судді Оболонського районного суду міста Києва від 27 жовтня 2017 року у задоволенні заяви відмовлено.

10 листопада 2017 року на вказану ухвалу судді представник ОСОБА_2 - ОСОБА_3 подала до суду апеляційну скаргу.

Як вбачається з матеріалів справи ухвала постановлена суддею одноособово, однак у справі відсутні докази направлення відповідачу копії ухвали судді від 27 жовтня 2017 року та інформації про її отримання, у зв'язку з чим вважаю, що представником позивача строк на апеляційне оскарження ухвали судді не пропущено.

Ухвалою судді Апеляційного суду міста Києва від 16 листопада 2017 року апеляційну скаргу представника ОСОБА_2 - ОСОБА_3 залишено без руху для усунення її недоліків.

На виконання вимог зазначеної ухвали, представник ОСОБА_2 - ОСОБА_3 надала документи на представлення інтересів позивача у Апеляційному суді міста Києва та витяг із договору про надання правової допомоги, тому апеляційна скарга відповідає вимогам ст. 295 ЦПК України, подана з дотриманням порядку подання, визначеному ст. 296 ЦПК України, та оплачена судовим збором, а відтак перешкод для відкриття апеляційного провадження немає.

Керуючись ст.ст. 297-298 ЦПК України, суддя

ухвалив:

відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою представника ОСОБА_2 - ОСОБА_3 на ухвалу судді Оболонського районного суду міста Києва від 27 жовтня 2017 року за заявою ОСОБА_2 про забезпечення позову по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_4 про стягнення боргу.

Направити копії апеляційної скарги особам, які беруть участь у справі, встановивши строк для подачі заперечень на апеляційну скаргу до 5 грудня 2017 року.

Ухвала оскарженню касаційному порядку не підлягає.

Суддя




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація