Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #67892325

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

01029, м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 5


УХВАЛА

23 листопада 2017 року К/800/34239/17

Суддя Вищого адміністративного суду України Борисенко І.В.,

розглянувши матеріали касаційної Державної податкової інспекції у Соборному районі м. Дніпра Головного управління ДФС у Дніпропетровській області на постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 23.02.2017 та ухвалу Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 04.10.2017 у справі № 804/887/17 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю « Імпульс» до Державної податкової інспекції у Соборному районі м. Дніпра Головного управління ДФС у Дніпропетровській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, -


ВСТАНОВИВ:


До Вищого адміністративного суду України надійшла касаційна скарга Державної податкової інспекції у Соборному районі м. Дніпра Головного управління ДФС у Дніпропетровській області на постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 23.02.2017 та ухвалу Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 04.10.2017 у справі № 804/887/17.

Ухвалою судді Вищого адміністративного суду України Шипуліної Т.М. від 24.10.2017 відмовлено відповідачу в задоволенні клопотання про відстрочення сплати судового збору, касаційну скаргу було залишено без руху та встановлено скаржнику строк до 20.11.2017 для усунення наявних недоліків.

На підставі розпорядження керівника апарату від 21.11.2017 № 1319 та відповідно до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 21.11.2017 справа № 804/887/17 перерозподілена на суддю Борисенко І.В.

Як вбачається з наявних матеріалів, у встановлений вказаною ухвалою строк та станом на 23.11.2017 вимоги ухвали від 24.10.2017 скаржником не виконано, а саме - не надано суду документу про сплату судового збору у встановленому порядку та розмірі.

Відповідно до п. 1 ч. 3 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України, позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.

Виходячи з викладеного та в зв'язку із невиконанням вимог ухвали від 24.10.2017, суддя-доповідач приходить до висновку про наявність підстав для повернення названої касаційної скарги.

Керуючись ст. 108, ст. ст. 210 - 214 Кодексу адміністративного судочинства України, -


УХВАЛИВ:


1. Касаційну скаргу Державної податкової інспекції у Соборному районі м. Дніпра Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повернути скаржнику.

2. Копію ухвали про повернення касаційної скарги разом із доданими до касаційної скарги матеріалами направити Державній податковій інспекції у Соборному районі м. Дніпра Головного управління ДФС у Дніпропетровській області, а касаційну скаргу залишити в суді касаційної інстанції.

3. Ухвала може бути переглянута Верховним Судом України у випадках, встановлених Кодексом адміністративного судочинства України.


Суддя (підпис

Вищого адміністративного

суду України І.В. Борисенко




  • Номер:
  • Опис: визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень
  • Тип справи: Касаційна скарга
  • Номер справи: 804/887/17
  • Суд: Касаційний адміністративний суд
  • Суддя: Борисенко І.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Повернуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 23.10.2017
  • Дата етапу: 23.11.2017
  • Номер:
  • Опис: визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень
  • Тип справи: Касаційна скарга
  • Номер справи: 804/887/17
  • Суд: Касаційний адміністративний суд
  • Суддя: Борисенко І.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Залишено без руху
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 07.12.2017
  • Дата етапу: 08.12.2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація