Судове рішення #6801524




Рішення  

Іменем України  

  

29 квітня 2009 року                                                                                     м. Іршава


Іршавський районний суд  Закарпатської області  


в складі : головуючого судді : Марковича І.І.

при секретарі : Чеботарьовій Г.М.

за участі  заявника: ОСОБА_1

представника заінтересованої особи:    ОСОБА_2                                                        


розглянувши у відкритому судовому засіданні  в м. Іршава  справу за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа: Іршавська державна нотаріальна контора про встановлення факту родинних відносин, -


В С Т А Н О В И В :


Заявник  ОСОБА_1  звернулася  до суду  30.03.   2009  року з даною заявою, посилаючись на те, що її батько ОСОБА_3 помер 05 червня 2002 року. В паспорі, свідоцтві про смерть померлого та в свідоцтві про право власності на нерухоме майно зазначено ім»я та по-батькові – ОСОБА_4. Під час вільного перекладу з угорської мови його ім»я переклали як  ОСОБА_5 і у свідоцтві про народження заявиці у відомостях про батька зроблений запис ОСОБА_6. Розбіжності в імені та по-батькові є перепоної для оформлення заявницею спадщини, просить встановити факт родинних відносин з її батьком ОСОБА_3.

В судовому засіданні заявниця ОСОБА_1 заяву підтримала  з мотивів, що викладені в даній заяві, просить заяву задовольнити.

В судовому засіданні представник Іршавської державної нотаріальної контори ОСОБА_2 проти задоволення заяви не заперечувала.

Суд, заслухавши  пояснення  заявниці, заінтересованої особи, дослідивши матеріали справи, вважає, що заяву  слід задовольнити з слідуючих підстав.

В судовому засіданні  належними доказами встановлено, що батько заявниці ОСОБА_3 помер 05 червня 2002 року. В паспорі, свідоцтві про смерть померлого та в свідоцтві про право власності на нерухоме майно зазначено ім»я та по-батькові – ОСОБА_4. Однак, у свідоцтві про народження заявиці у відомостях про батька зроблений запис ОСОБА_6. Розбіжності в імені та по-батькові є перепоної для оформлення заявницею спадщини за заповітом. Факт родинних зв»язків стверджується проживанням з спадкодавцем за однією адресою та прізвищем, ім»ям та по-батькові матері в свідоцтвіпро народження.

Відповідно до ст. 256 ч. 1 ЦПК України у судовому порядку можуть бути встановлений факт родинних відносин між фізичними особами.

Керуючись ст. 10, 131, 212, 215, ч.1 ст. 256 ЦПК України ,  суд , -

Р І Ш И В :


Заяву задовольнити.

Встановити факт, що  ОСОБА_3 16.01. ІНФОРМАЦІЯ_1 який помер 05.06. 2002 року є батьком ОСОБА_1 28.04. ІНФОРМАЦІЯ_2.


Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, зподачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України      



Суддя                                                                                     І.І. Маркович

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація