Судове рішення #6838596

Набрало законної сили                                                                                      Справа № 2-о-121

_______________200__ р.

Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ     УКРАЇНИ


   12 листопада 2009 року      Чаплинський районний суд Херсонської області

в складі:

Головуючого - судді                                  Кузьменка А.Д.

при секретарі                                              Марчук О.Л.

розглянувши у попередньому судовому засіданні  в смт Чаплинка справу за заявою ОСОБА_1 /зацікавлена особа: Магдалинівська сільська рада Чаплинського району Херсонської області/ про встановлення факту родинних відносин,

ВСТАНОВИВ:

            ОСОБА_1. звернулася до суду із заявою, в якій вказує, що вона народилася ІНФОРМАЦІЯ_1 року. Її матір?ю була ОСОБА_2При видачі свідоцтва про народження заявниці було допущено помилку, а саме ім?я матері записано як ОСОБА_2 замість ОСОБА_2. ІНФОРМАЦІЯ_2 року ОСОБА_2 померла. Після смерті матері залишилося спадкове майно, яке б вона хотіла прийняти у спадщину, але зробити цього не може через відсутність документів, підтверджуючих родинні відносини між нею та померлою. Просить суд встановити факт родинних відносин між нею та її померлою матір?ю.

             В судовому засіданні представник заявниці за дорученням ОСОБА_3 вимоги підтримала у повному обсязі, посилаючись на обставини, викладені у заяві.

             Представник зацікавленої особи в судове засідання не з?явився, подавши письмову заяву про визнання заявлених вимог та розгляд справи в його відсутність.

             Заслухавши пояснення представника заявника, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що заява підлягає задоволенню.            

             Судом встановлено, що ОСОБА_1 є дочкою померлої ІНФОРМАЦІЯ_2 року ОСОБА_2 Зазначений факт підтверджується поясненнями представника заявника,  довідкою Магдалинівської сільської ради Чаплинського району Херсонської області, довідкою житлово-будівельного кооперативу-71 м. Херсон та іншими матеріалами справи.

             Встановлення факту необхідно для оформлення спадщини.

Керуючись ст.ст. 10, 11, 60, 213-215, 256-259 ЦПК Украіни, главою 6 ЦК України, суд, ВИРІШИВ:

               Заяву ОСОБА_1. задовольнити.

               Встановити факт, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженка с Магдалинівка Чаплинського району Херсонської області є дочкою ОСОБА_2, померлої ІНФОРМАЦІЯ_2 року.  

               Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Херсонської області через Чаплинський районний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.



                           Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація