- яка притягається до адмін. відповідальності: Лісняк Олександр Володимирович
- Прокурор: Даглі Євген Костянтинович
- адвокат: Єрмолова Валерія Миколаївна
- яку притягнуто до адміністративної відповідальності: Лісняк Олександр Володимирович
- Прокурор: Маріупольська місцева прокуратура №2
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
33/775/33/2018(м)
264/2530/17
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
05 січня 2018 року м. Маріуполь
Суддя Судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Донецької області в м. Маріуполі Свіягіна І.М., за участю секретаря Болдовській К.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу прокурора Маріупольської місцевої прокуратури №2 - Даглі Є.К., на постанову Іллічівського районного суду м. Маріуполя Донецької області від 20 грудня 2017 року, якою провадження у справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч.4 ст.172-6 КУпАП, відносно
ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, який працює інспектором роти №3 батальйону Управління патрульної поліції в м. Маріуполі Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, що мешкає за адресою: АДРЕСА_1
закрито на підставі п.1 ч.1 ст.247 КУпАП, у зв'язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення,
в с т а н о в и л а:
постановою Іллічівського районного суду м. Маріуполя Донецької області від 20 грудня 2017 року провадження у справі про адміністративне правопорушення щодо ОСОБА_3 закрито, у зв'язку з відсутністю в діях останнього складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч.4 ст.172-6 КУпАП.
На зазначену постанову прокурор Маріупольської місцевої прокуратури №2 - Даглі Є.К. подав апеляційну скаргу, в якій вказує на її незаконність. Просить постанову скасувати та постановити нове судове рішення про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_3 за ч.4 ст.172-6 КУпАП.
Перевіривши матеріали справи, вважаю, що дана апеляційна скарга не підлягає розгляду за таких підстав.
Відповідно до ч.2 ст.294 КУпАП постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена прокурором у випадках, спеціально передбачених цим Кодексом, а саме частиною п'ятою статті 7 та частиною першою статті 287.
В свою чергу, згідно ст.7 КУпАП України, прокурор здійснює нагляд за додержанням законів при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушення шляхом реалізації повноважень щодо нагляду за додержанням законів при застосуванні заходів примусового характеру, пов'язаних з обмеженням особистої свободи громадян. І цей перелік є вичерпним.
Як вбачається з матеріалів справи, у даному випадку не йде мова про обмеження особистої свободи громадян, а тому, прокурор не є особою, яка має право на оскарження зазначеної постанови судді.
Керуючись ст.ст.7, 294, 287 КУпАП, суддя,-
п о с т а н о в и л а:
апеляційну скаргу прокурора Маріупольської місцевої прокуратури №2 - Даглі Є.К., на постанову Іллічівського районного суду м. Маріуполя Донецької області від 20 грудня 2017 року щодо ОСОБА_3, повернути прокурору.
Постанова апеляційного суду набирає законної сили негайно після її винесення, є остаточною й оскарженню не підлягає.
Суддя Апеляційного суду Донецької області І.М.Свіягіна
- Номер: 3/264/1014/2017
- Опис: 19.03.2017 о 21.15 зазначив недостовірні відомості про відсутність нерухомості
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 264/2530/17
- Суд: Іллічівський районний суд м. Маріуполя
- Суддя: Свіягіна І.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 26.05.2017
- Дата етапу: 15.01.2018
- Номер: 33/775/33/2018(м)
- Опис: Справа про адміністративне правопорушення відносно Лісняка О.В. за ст.172-6 ч.4 КУпАП (1т, 2 д)
- Тип справи: на скаргу, протест про перегляд постанов про адміністративне правопорушення (а)
- Номер справи: 264/2530/17
- Суд: Апеляційний суд Донецької області (м. Маріуполь)
- Суддя: Свіягіна І.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Повернуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 03.01.2018
- Дата етапу: 05.01.2018