- позивач: Скороход Ольга Олександрівна
- відповідач: Скороход Максим Петрович
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
Справа № 569/19146/17
02 січня 2018 року
Суддя Рівненського міського суду Рівненської області Харечко С.П., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи такою, що втратила права користування житловим приміщенням та зняття з реєстраційного обліку,
ВСТАНОВИВ:
13 грудня 2017 року до Рівненського міського суду звернулась ОСОБА_1 із позовною заявою до ОСОБА_2, в якому просить визнати відповідача таким, що втратив право користування будинком за адресою м.Рівне, вул.. Клубна, буд.28.
Відповідно до ч.1 ст.109 ЦПК України позови до фізичної особи пред'являються в суд за місцем її проживання або за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її перебування.( в редакції чинній станом на 14 грудня 2017 року)
Як вбачається з повідомлення сектору адресно-довідкової роботи Управління державної міграційної служби в Рівненській області від 28 грудня 2017 року, відповідач ОСОБА_2 зареєстрований за адресою ІНФОРМАЦІЯ_1.
Відповідно до п. 11 Перехідних положень ЦПК України заяви і скарги, подані до набрання чинності цією редакцією Кодексу, провадження за якими не відкрито на момент набрання чинності цією редакцією Кодексу, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цієї редакції Кодексу. Такі заяви чи скарги не можуть бути залишені без руху, повернуті або передані за підсудністю, щодо них не може бути прийнято рішення про відмову у прийнятті чи відмову у відкритті провадження за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу, якщо вони подані з додержанням відповідних вимог процесуального закону, які діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.
Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст. 119-120 ЦПК України (в редакції чинній станом на 14 грудня 2017 року).
Підстави для залишення позовної заяви без руху, її повернення, відмови у відкритті провадження відсутні.
Пунктом 1 частини 2 статті 19 ЦПК України визначено, що цивільне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку позовного провадження (загального або спрощеного).
В силу п.1 ч.6 ст.19, п.1 ч.1 ст.274 ЦПК України справа може бути розглянута в порядку спрощеного позовного провадження.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.19, 175, 274, 277, 278 ЦПК України, суддя,
УХВАЛИВ:
Прийняти до розгляду та відкрити спрощене позовне провадження у цивільній справі №569/19146/17 за позовом ОСОБА_1 (місце проживання: 33000, м.Рівне, вул.Клубна, 28) до ОСОБА_2 (місце проживання: 33000, м.Рівне, пр...Клубна, буд.28) провизнання особи такою, що втратила права користування житловим приміщенням та зняття з реєстраційного обліку.
Призначити судове засідання у приміщенні Рівненського міського суду Рівненської області (м.Рівне, вул. Шкільна, 1) на 09 лютого 2018 року на 09 год. 00 хв.
Копію ухвали надіслати учасникам судового розгляду, а відповідачу також надіслати копію позовної заяви та доданих документів.
Відповідач протягом п’ятнадцяти днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі має право подати письмовий відзив разом з доказами, що обґрунтовують доводи заперечень.
Роз’яснити відповідачу, що копія відзиву та доданих до нього документів позивачу повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.
Позивач протягом п’яти днів з дня отримання відзиву має право подати до суду відповідь на відзив, а відповідач - заперечення.
Роз’яснити, що клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін відповідач має подати в строк для подання відзиву, а позивач - не пізніше п'яти днів з дня отримання відзиву.
За відсутності клопотань будь-якої зі сторін справа буде розглянута в порядку спрощеного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://court.gov.ua/.
Ухвала може бути оскаржена у зв’язку з порушенням правил підсудності протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення шляхом подачі апеляційної скарги через Рівненський міський суд Рівненської області в Апеляційний суд Рівненської області.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя Харечко С.П.
- Номер: 2/569/1511/18
- Опис: визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням та зняття з реєстраційного обліку
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 569/19146/17
- Суд: Рівненський міський суд Рівненської області
- Суддя: Харечко С.П. С.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 13.12.2017
- Дата етапу: 19.03.2018