Судове рішення #688426
Справа № 2-0-59 РІШЕННЯ

Справа № 2-0-59 РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ       УКРАЇНИ

09.02.2007 p.                                                                                                   м. Артемівськ

Артемівський міськрайонний суд Донецької областиі у складі головуючого судді

Кляночкіна О.В., при секретарі Рибалка Н.І., за участю заявника ОСОБА_1,. зацікавленої

особи ОСОБА_2 та представника зацікавленої особиОСОБА_3, розглянувши у

попередньому відкритому судовому засіданні в залі суду м. Артемівська цивільну справу за і

заявою ОСОБА_1 про скасування рішення суду про визнання особи безвісно відсутньою,

,                                                                         встановив:

26.01.2007 р. ОСОБА_1 звернувся до суду з дійсною заявою, якою просить скасувати рішення Артемівського міського суду Донецької області від 05.04.2000 р. на підставі якого він визнаний безвісно відсутнім, так як у теперішній час він з'явився.

У судовому засіданні ОСОБА_1 наполягав на своїх вимогах, викладених у заяві. Зацікавлена особа ОСОБА_2  проти задоволення заяви ОСОБА_1  не заперечувала.

Представник зацікавленої особи ОСОБА_3 також проти задоволення заяви ОСОБА_1 не заперечував.

На підтвердження обставин по справі були додані до суду наступні докази, які були дослідження у судовому засіданні:

копія паспорта ОСОБА_1, 31.10.ІНФОРМАЦІЯ_1;

рішення Артемівського міського суду Донецької області від 11.03.1997 р. про розірвання шлюбу між ОСОБА_1 та ОСОБА_2;

рішення Артемівського міського суду Донецької області від 05.04.2000 р. про визнання безвісно відсутнім ОСОБА_1;

довідка Красненської сільської ради Артемівського району Донецької області НОМЕР_1 про місце реєстрації ОСОБА_1 Суд, вислухавши пояснення осіб, які беруть участь у справі, враховуючи досліджені вищеперераховані письмові докази, вважає встановленними обставини появи ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, який раніше рішенням Артемівського міського суду Донецької області від 05.04.2000 р. був визнаний безвісно відсутнім, а тому його заява про відміну вказанного рішення, підлягає задоволенню.

На підставі вищевикладенного, керуючисьст.ст.130, 174, 209, 215, 234, 250, 294 ЦПК України, суд -

вирішив:

Рішення Артемівського міського суду Донецької області від 05.04.2000 р. про визнання безвісно відсутнім ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, який народився у с.Дашківці Літинського району Вінницької області, скасувати.

Це рішення набирає законної сили після закінчення десятиденного строку з дня

його проголошення, якщо воно не було оскаржене у цей строк до Апеляційного суду Донецької області через   Артемівській   міськрайонний   суд   Донецької області у спосіб подання   заяви про його апеляційне оскарження та апеляційної  скарги, яка   повинна бути подана у двадцятиденний строк після подання заяви про апеляційне оскарження.

Рішення ухвалене у нарадчій кімнаті.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація