Судове рішення #6887083

№ 3-3046/09 ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 березня 2009 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Юзькова О.Л., розглянувши матеріали, які надійшли від Державної податкової інспекції у Шевченківському районі м. Києва про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, директор ТОВ «Схід», що проживає за адресою: АДРЕСА_2

за ч1 ст.155-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ВСТАНОВИВ:

Державним податковим інспектором Шевченківського району м. Києва 26.02.2009 року був складений протокол № 430686 про те, що при перевірці ТОВ «Схід», що знаходиться за адресою м.Київ, вул.Щусєва, 6, кв.80, було виявлено порушення порядку ведення розрахунків у сфері торгівлі, а саме: не забезпечено режим попереднього програмування через РРО та відповідність сум готівкових коштів на місці проведення розрахунків сум коштів яка зазначена в денному звіті РРО, що підтверджується актом перевірки від 09.02.2009 року.

Тобто ОСОБА_1, являючись директором, вчинив правопорушення, передбачене ст.ч.1ст. 155-1 КУпАП.

ОСОБА_1 в судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином.

Вина правопорушника у вчиненні зазначеного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, актом перевірки від 09.02.2009р. за №0191/26/59/23/30972201, а також іншими матеріалами адміністративної справи. Керуючись ст.33, ч. 1 ст. 155-1 КпАП України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст. 155-1 КпАП України та застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді накладення штрафу в дохід держави в розмірі 85 грн.

Постанова суду у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена до Апеляційного суду м.Києва або на неї може бути поданий протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація