РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ Справа№2-105
2007 рік
05 лютого 2007 року Хорольський районний суд Полтавської області
в складі: головуючого - судді Миркушіної Н.С.
при секретарі - Пойда Т.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Хоролі справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
Позивачка ОСОБА_1 звернулася в суд з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
Вказувала, що з відповідачем перебуває у шлюбі, зареєстрованому ІНФОРМАЦІЯ_1. Від шлюбу вони мають трьох повнолітніх дітей : дочку, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження, дочку, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3 народження, сина, ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_4 народження.
Позивачка вказувала, що близько трьох років тому вони з відповідачем припинили подружні стосунки і не поновлювали їх до цього часу. Відповідач приблизно стільки ж часу перебуває у фактичному шлюбі з іншою жінкою, а вона також близько 6 місяців перебуває у фактичному шлюбі з іншим чоловіком. Саме ця обставина і є причиною їхнього розлучення. Спору про поділ спільного майна у них з відповідачем немає. І у неї, і у відповідача це перший шлюб.
Позивачка просила розірвати шлюб між нею і відповідачем.
В судовому засіданні представник позивачки , адвокат ОСОБА_6 , позов, заявлений ОСОБА_1, підтримав.
Відповідач в судовому засіданні позов визнав і не заперечував проти розірвання шлюбу, показав, що також вважає подальше спільне проживання з позивачкою неможливим.
Суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню, оскільки судом встановлено, що подальше спільне проживання та відновлення сімї не можливе і шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 слід розірвати.
Витрати по сплаті державного мита слід покласти на обидві сторони.
Керуючись ст. ст. 10, 60, 212, 213, 215 ЦПК України, згідно ст. ст.110,112 СК України, суд
РІШИВ:
Шлюб між ОСОБА_1 ,ІНФОРМАЦІЯ_5 народження, та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_6 народження, зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_1, -розірвати.
При реєстрації шлюбу в органах РАЦС стягнути на прибуток держави державне мито в сумі 8 грн.50 коп. із ОСОБА_1 , в сумі 8 грн. 50 коп. - із ОСОБА_2.
Протягом десяти днів з дня проголошення рішення суду може бути подана заява про його апеляційне оскарження в судову палату по цивільних справах апеляційного суду Полтавської області через Хорольський районний суд . Протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження на рішення суду подається апеляційна скарга.