Судове рішення #689679
РІШЕННЯ

 РІШЕННЯ                                              Справа №2-144

ІМЕНЕМ             УКРАЇНИ                                                2007р.

06 лютого 2007 року                                           Хорольський районний суд Полтавської області

в складі: головуючого - судді Миркушіної Н.С.

при секретарі - Пойда Т.М. розглянувши в відкритому судовому засіданні в залі суду м. Хорол цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини,

ВСТАНОВИВ:

Позивачка ОСОБА_1 звернулася в суд з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.

В позовній заяві вказувала, що з відповідачем зареєструвала шлюб ІНФОРМАЦІЯ_1, що підтверджується копією свідоцтва про одруження серія ІНФОРМАЦІЯ_2.

Від даного шлюбу з відповідачем вони мають сина, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3 народження, який проживає з нею та перебуває на її утриманні, що підтверджується довідкою виконкому Хорольської міської ради від ІНФОРМАЦІЯ_4.

Згідно свідоцтв про народження дитини, ОСОБА_3, серія ІНФОРМАЦІЯ_5 відповідач ОСОБА_2 є батьком вказаної неповнолітньої дитини, проживає окремо від позивачки та дитини, працює, але не надає ніякої матеріальної допомоги на її утримання, чим порушує вимоги ст. 180 СК України. Угоди про добровільну сплату аліментів між ними не досягнуто. Інших неповнолітніх дітей відповідач не має.

Позивачка просила стягнути з відповідача на її користь аліменти на утримання їхнього неповнолітнього сина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 народження , у розмірі 1/4 частини його заробітку ( доходу ) щомісячно, але не менше 30 % прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку до повноліття сина.

В судове засідання позивачка не з'явилася, хоча належним чином була повідомлена про час і місце судовго засідання.

Відповідач в судовому засіданні позов визнав і не заперечував проти стягнення з нього на користь позивачки аліментів на утримання їхнього неповнолітнього сина , ОСОБА_3 , у розмірі 1/4 частки всіх видів його заробітку (доходу) до досягнення сином повноліття.

Суд, заслухавши показання відповідача та дослідивши матеріали справи, приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

Згідно ст.180 СК України батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

Відповідно до ст. 182 СК України мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

В суді встановлено, що відповідач може надавати допомогу на утримання свого неповнолітнього сина.

На підставі вищенаведеного та керуючись ст. 10, 60, 212, 213, 215, 367 ч.І п.1 ЦПК України, ст.ст. 180 - 182,191 СК України, суд

РІШИВ:

Стягнути із ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_6 народження, жителя АДРЕСА_1, працюючого водієм швидкої допомоги ІНФОРМАЦІЯ_7, на користь ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_8 народження, аліменти на утримання його неповнолітнього сина, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3 народження , по 1/4 частині всіх видів його заробітку ( доходу ), але не менше 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку до досягнення сином повноліття.

Стягнути держмито на прибуток держави із ОСОБА_2 в сумі 51 гривня.

Стягнути із ОСОБА_2 на користь держави витрати на інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи в сумі 7 грн.50 коп. Одержувач : ТУ ДСА в Полтавській області. Код ЄДРПОУ : 26304855. Р/р : 37313004000622. Банк : ГУДК в Полтавській області, м.Полтава, МФО : 831019. Призначення платежу : за ІТЗ до Хорольського районного суду.

Рішення в частині стягнення аліментів із ОСОБА_2 у межах суми платежу за один місяць допустити до негайного виконання.

Рішення може бути оскаржено шляхом подання заяви про апеляційне оскарження рішення в 10-

денний термін з моменту його оголошення до Хорольського районного суду Полтавської області та

подання апеляційної скарги в судову палату по цивільних справах апеляційного суду Полтавської області

через Хорольський районний суд протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження

рішення.                                                                           

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація