Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #69056891

Справа № 415/7575/17

Провадження № 2-а/415/50/18


УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 січня 2018 року                                                                                   м. Лисичанськ

                       

Суддя Лисичанського міського суду Луганської області  Шевченко М.О., розглянувши адміністративну позовну заяву ОСОБА_1 до Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради, Управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську про визнання протиправними та дискримінаційними дій, зобов’язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

28.11.2017 року позивач - ОСОБА_1 звернулась до Лисичанського міського суду із адміністративним позовом до Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради, Управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську про визнання дій протиправними та дискримінаційними, зобов’язання вчинити певні дії.

Розглянувши подану позовну заяву, суд вважає за необхідне повернути її позивачу з наступних підстав.

Відповідно до ст. 108 КАС України (в редакції, яка була чинна на час постановлення ухвали), суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою.

Ухвалою Лисичанського міського суду Луганської області від 30 листопада 2017 року вказану позовну заяву було залишено без руху, оскільки її подано без додержання вимог, викладених у ст. 106 КАС України (в редакції, яка була чинна на час постановлення ухвали) та надано позивачеві п`ятиденний строк з дня отримання копії ухвали для усунення зазначених в ній недоліків позову.

15.12.2017 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» №2147-VIII від 03.10. 2017 року, яким КАС України викладено в новій редакції.

Пунктом 12 Перехідних положення КАС України (в редакції, яка набула чинності з 15 грудня 2017 року) встановлено, що заяви і скарги, подані до набрання чинності цією редакцією Кодексу, провадження за якими не відкрито на момент набрання ним чинності, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу. Такі заяви чи скарги не можуть бути залишені без руху, повернуті або передані за підсудністю, щодо них не може бути прийнято рішення про відмову у прийнятті чи відмову у відкритті провадження за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу, якщо вони подані з додержанням відповідних вимог процесуального закону, які діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.

Як вбачається з даних рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення № 9310700497056, копію ухвали суду від 30 листопада 2017 року було отримано особисто ОСОБА_1 08 грудня 2017 року.

Станом на 19 січня 2018 року позивачем не усунуті недоліки, зазначені в ухвалі суду від 30 листопада 2017 року.

Відповідно до п. 1 ч. 4  ст. 169 КАС України, позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.

За таких обставин, суд вважає наявними підстави для повернення позовної заяви позивачеві.

Відповідно до ч. 8 ст. 169 КАС України, повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Керуючись ст. 169 КАС України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради, Управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську про визнання протиправними та дискримінаційними дії,зобов’язання вчинити певні дії повернути позивачеві.

Роз’яснити, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Із урахуванням пункту 15.5 Перехідних положень КАС України (в редакції від 15.12.2017 року), ухвала може бути оскаржена лише з мотивів порушення правил підсудності протягом п’ятнадцяти днів з дня її складення шляхом подання апеляційної скарги до Донецького апеляційного адміністративного суду через Лисичанський міський суд Луганської області разом із одночасним надісланням копії апеляційної скарги до Донецького апеляційного адміністративного суду. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п’ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали.


СУДДЯ                                                                                             М.О.Шевченко


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація