ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
25 листопада 2009 року Справа № 2а-21932/09/1270
Луганський окружний адміністративний суд у складі:
судді: Солоніченко О. В .
при секретарі: Псоміаді С.І.,
розглянувши питання про виправлення описки в постанові суду від 09.11.2009 року за адміністративним позовом Державної податкової інспекції в Жовтневому районі м. Луганська до Приватного підприємства «Ставіка» про стягнення суми податкової заборгованості шляхом звернення стягнення на активи, -
В С Т А Н О В И В:
16 квітня 2009 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Державної податкової інспекції в Жовтневому районі м. Луганська до Приватного підприємства «Ставіка» про стягнення суми податкової заборгованості шляхом звернення стягнення на активи.
17 квітня 2009 року за вищевказаним позовом відкрито провадження .
При комп’ютерному наборі постанови була допущена описка в найменуванні відповідача.
Як вбачається з матеріалів справи, відповідачем по справі є Приватне підприємство «Ставіка» .
Але п омилково в тексті постанови було вказано «Приватне підприємство «Статівка ».
Відповідно до ст. 169 КАС України суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того набрало судове рішення законної сили чи ні.
Оскільки описка не змінює суті судового рішення, вона підлягає виправленню.
Керуючись ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
У Х В А Л И В:
Виправити описку в постанові Луганського окружного адміністративного суду від 09 листопада 2009 року у адміністративній справі за позовом Державної податкової інспекції в Жовтневому районі м. Луганська до Приватного підприємства «Ставіка» про стягнення суми податкової заборгованості шляхом звернення стягнення на активи . Запис «Приватне підприємство «Статівка» вважати «Приватне підприємство «Ставіка».
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк заяви про апеляційне оскарження з дня отримання ухвали і подання після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку, передбаченому ч.5 ст. 186 КАС України .
Суддя О.В. Солоніченко