Справа № 2-3666
2009 рік
У Х В А Л А
24 листопада 2009 року Ворошиловський районний суд м. Донецька в складі:
головуючого – судді Бухтіярової І.О.,
при секретарі – Галич Л.В.,,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Донецьку цивільну справу за позовом ВАТ „Донецькобленерго” в особі Структурного підрозділу Донецькі електричні мережі до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач ВАТ „Донецькобленерго” в особі Структурного підрозділу Донецькі електричні мережі звернулося 07.09.2009 року до суду з даним позовом до відповідача про стягнення заборгованості у сумі 589,70 гривень.
У судове засідання 04.11.2009 року та 24.11.2009 року не з'явився представник позивач, не повідомивши суд про неможливість своєї присутності в судовому засіданні.
З огляду на викладене, суд вважає за необхідне залишити позовну заяву без розгляду.
Керуючись ст. 207 п. 3 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Позов ВАТ „Донецькобленерго” в особі Структурного підрозділу Донецькі електричні мережі до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості – залишити без розгляду.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.
Апеляційне оскарження ухвали суду може бути подано протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя Ворошиловського районного
суду м. Донецька І.О. Бухтіярова