Справа № 2-2747 / 2008р.
Р І Ш Е Н Н Я
Іменем України
02 грудня 2009 року Франківський районний суд м.Львова
в складі: головуючої-судді ОСОБА_1
при секретарі- Куп’як В.М.
з участю позивача- Гузар М.Б.
відповідача- Гузар М.Я
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Львові в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 до ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 про розірвання шлюбу, суд, -
в с т а н о в и в:
Сторони зареєстрували шлюб 21 жовтня 2000 року. В сім'ї у шлюбі народилася донька: ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3. Шлюб у сторін укладений вперше.
Позивач просить розірвати шлюб, покликаючись на те, що подружнє життя не склалося, оскільки вони виявились людьми з різними характерами і поглядами на життя та ведення спільного господарства. Відсутність взаєморозуміння, байдужість один до одного призвели до того, втратилось почуття любові та поваги. У зв'язку з тим сторони з лютого 2009 року проживають окремо, подружніх відносин не підтримують, спільного господарства не ведуть, тому просить позов задоволити.
У судовому засіданні позивач позов підтримав, дав аналогічні пояснення вищенаведеним, доповнив, що сім’я розпалася остаточно, він залишив сім’ю, проживає з іншою жінкою, примирення з відповідачкою неможливе, тому просить шлюб розірвати.
Відповідачка в судовому засіданні проти позову не заперечила, пояснила, що дійсно подружнє життя у них не склалося через різні погляди на життя, спільного господарства не ведуть, подружніх відносин не підтримують. З лютого 2009 року разом не проживають, кожен живе своїм життям. Тому просить шлюб розірвати.
Дослідивши зібрані по справі докази у їх сукупності, з’ясувавши дійсні обставини справи, суд позов задовольняє з таких підстав.
Відповідно до ч.2 ст.112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, що мають істотне значення.
Cудом встановлено, що подружнє життя у сторін не склалося, оскільки вони є людьми з різними характерами та поглядами на життя. В сім’ї виникали непорозуміння, що привело до тривалого конфлікту. Сторони з лютого 2009 року разом не проживають, подружніх відносин не підтримують, спільного господарства не ведуть. Кожен живе своїм життям.
Наданий судом час для примирення позитивних наслідків не дав, примирення між сторонами не відбулось.
Враховуючи вищенаведене, суд приходить до висновку, що подальше спільне проживання та збереження шлюбу неможливе і такі обставини суперечать інтересам сторін, тому шлюб слід розірвати.
Керуючись ст.ст. 10, 60, 212, 213-215 ЦПК України, ст.ст.110-112 СК України, суд-
в и р і ш и в:
Позов задоволити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, який зареєстрований 21 жовтня 2000 року у відділі реєстрації актів громадянського стану Львівського міськвиконкому /актовий запис №2207/.
Стягнути зі сторін в користь держави мито за оформлення розірвання шлюбу в органах РАЦС – по 08 грн. 50 коп.
На рішення суду може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня його проголошення, апеляційна скарга подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Львівської області через районний суд.
Суддя: