Справа №2-1265
2009р.
Р І Ш Е Н Н Я
Іменем України
«26» травня 2009р. Корабельний районний суд м.Миколаєва
у складі головуючого по справі судді – Селіщевій Л.І.
при секретарі – Олейникові В.О. ,
розглянувши в судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів ,-
Встановив:
20.02.2009року позивач звернулася до суду із позовною заявою, в якій просила стягнути з відповідача на її користь аліменти на утримання неповнолітніх дітей: сина – ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н.,та сина – ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 р.н. в розмірі 1/3 частини доходу (заробітку) відповідача, щомісячно, до повноліття дітей, починаючи з дня подання позову до суду.
В обґрунтування позову позивач посилалась на те, що з відповідачем вони перебували в зареєстрованому шлюбі, шлюб розірвано 07 жовтня 2004року. Від шлюбу мають неповнолітніх дітей: сина – ОСОБА_3 , та сина – ОСОБА_4 , батьком яких в свідоцтві про народження записаний відповідач. В даний час діти знаходиться на її утримані; відповідач інших утриманців не має та не надає матеріальної допомоги на утримання дітей, тому вона змушена звернутись до суду із даним позовом.
В судовому засіданні позивач позовні вимоги підтримала в повному обсязі, просила стягнути з відповідача аліменти в розмірі 1/3 частини доходу (заробітку) відповідача,щомісячно, до повноліття дітей, починаючи з дня подання позову до суду.
Відповідач в судове засідання з»явився, позов визнав в повному обсязі, не заперечував проти його задоволення.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання, так як відповідно до ч.4 ст.130 ЦПК України, при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст.174 ЦПК,поскільки визнання відповідачем пред»явленого позову не суперечить закону,не порушує права,свободи чи інтереси інших осіб.
Згідно ст.ст.180-184 СК України, так як батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття і їх розмір може бути визначений в частці від заробітку (доходу) або в твердій грошовій сумі.
На підставі ст.88 ЦПК України, з відповідача стягується судовий збір в дохід держави та витрати по сплаті з інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи.
Керуючись ст.ст. 3,10,11,130,174 ЦПК України, суд –
В И Р І Ш И В :
Позов задоволити.
Стягнути з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 Д.», продавцем, на користь ОСОБА_1 на утримання неповнолітніх дітей: сина – ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н.,та сина – ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 р.н., в розмірі 1/3 частини доходу (заробітку) відповідача, щомісячно, починаючи з 20.02.2009року і до досягнення дитиною повноліття.
Згідно ст.367 ЦПК України, допустити до негайного виконання рішення про стягнення аліментів у межах суми платежу за один місяць.
Стягнути з ОСОБА_2 в дохід держави 51 грн. судового збору та 250грн. витрат з інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.
Суддя : Л.І.Селіщева
Згідно п.1 ч.1 ст. 367 ЦПК України допустити до негайного виконання рішення про стягнення аліментів у межах суми платежу за один місяць.
Заява про апеляційне оскарження рішення може бути подана протягом десяти днів. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду Миколаївської області через Корабельний районний суд м. Миколаєва.
Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подала до апеляційного суду Миколаївської області.
Суддя