Судове рішення #6927612

справа №1-33/09  



 П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М        У К Р А Ї Н И

13 жовтня 2009 року                                                       Радехівський районний суд Львівської області

в складі:          головуючого  --  ОСОБА_1

при секретарі        --   ОСОБА_2

з участю прокурора --  ОСОБА_3

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в  м.Радехові кримінальну справу про обвинувачення

ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, 2/48 Львівської області, гр-на України, не депутата, ІНФОРМАЦІЯ_3, одруженого, непрацюючого, військовозобов”язаного, раніше не судимого  

за ст. 296 ч.1 КК України

В С Т А Н О В И В :

Підсудний ОСОБА_4 27.04.2008 року, приблизно о 23 год. 30 хв., знаходячись в с.Монастирок-Оглядівський Радехівського району, перед приміщенням Народного дому «Просвіта», підійшов до присутніх там громадян та безпричинно з хуліганських спонукань пристав до ОСОБА_5, схопивши його за верхній одяг. На прохання присутнього там ОСОБА_6 припинити хуліганські дії тривалий час і вперто не реагував, нанісши при цьому удар ОСОБА_6 в область голови, а коли той впав, наніс удар ногою ОСОБА_6 в область грудної клітки, спричинивши останньому легкі тілесні ушкодження.

Підсудний ОСОБА_4 винним себе в скоєнні злочину визнав повністю та показав в судовому засіданні, що 27.04.2008 року він прийшов на дискотеку в Народний дім «Просвіта» с.Монастирок-Оглядівський. Приблизно о 23 год. він вийшов на вулицю покурити і побачив свого знайомого ОСОБА_6 разом з іншими невідомими людьми. ОСОБА_1 ними тривала суперечка і він вирішив, що ці незнайомі чіпляються до ОСОБА_6 він підійшов до них і нічого не запитуючи схопив одного за куртку. В цей час він відчув, що хтось тягне його за куртку. Він ліктем відштовхнув цього чоловіка і розвертаючись наніс удар лівою рукою в область голови, а коли той впав, то копнув його ногою і тільки після цього він побачив, що це був ОСОБА_6

Потерпілий ОСОБА_6 дав покази аналогічні показам підсудного ОСОБА_4 /а.с.30/.

Відповідно до ст. 12 КК України злочин передбачений ст. 296 ч.1 КК України є злочином невеликої тяжкості.

Згідно ст. 45 КК України, особа, яка вперше вчинила злочин невеликої тяжкості, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона примирилася з потерпілим та відшкодувала завдані нею збитки.

Потерпілий ОСОБА_6 звернувся до суду з заявою про закриття справи, оскільки він з підсудним примирився, йому були відшкодовані заподіяні збитки і він до нього жодних претензій не має.

Враховуючи те, що ОСОБА_4 вперше притягується до кримінальної відповідальності, не заперечує щодо закриття кримінальної справи щодо нього, кримінальну справу , на думку суду, необхідно закрити.    

Керуючись ст. 8 КПК України, ст.45 КК України, суд –

П О С Т А Н О В И В :

Кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_4 за ст. 296 ч.1 КК України закрити у зв”язку з примиренням.

ОСОБА_1 запобіжного заходу – підписку про невиїзд – скасувати.  

На постанову може бути подана апеляція до Львівського апеляційного суду протягом 7 діб з моменту оголошення.

 Головуючий  підпис

 З оригіналом згідно:

 Голова Радехівського районного суду                                               ОСОБА_1  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація