Судове рішення #6934115

Справа № 2-1949/2009р.  

  УХВАЛА  

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ  

  23 листопада   2009 року                                                                                             м.Димитров      

Димитровський міський суд Донецької області у складі:  

головуючої – судді Клепка Л.І.,  

при секретарі Мушинській М.В.,  

за участю позивачки   ОСОБА_1,  

відповідача  ОСОБА_2,  

розглянувши в відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Димтиров справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спадкового майна, -  

  ВСТАНОВИВ:  

  Позивачка ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до відповідачки ОСОБА_2 про поділ спадкового майна.  

В обґрунтування вимог вказала, що 10 липня 2008 року померла її мати – ОСОБА_3, яка проживала за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1, що належала їй та двом її синам ОСОБА_4 Валентину.Васильовичу, померлому 21.08.2001року, і ОСОБА_5, померлому 1.01.2000року,. на підставі права власності. Після смерті матері залишилося спадкове майно, що складається з зазначеної квартири, грошових вкладів, оформлених на ім’я  ОСОБА_6, яке мати фактично прийняла, але не оформила  в нотаріальній конторі., та акціях Інвестиційної компанії «Приватна справа» і Акціонерного товариства  Закритий Інвестиційний Фонд «Київська Русь-МДС». Вона та її сестра ОСОБА_2 – відповідачка по справі є спадкоємцями першої черги на  спадкове майно, яке залишилося після смерті матері. Вони обидві своєчасно звернулися до державної нотаріальної контори з заявами про прийняття спадщини, проте до теперішнього часу спадщину не оформили, оскільки між ними виник спір з цього приводу. Вважаючи, що кожна з них має право на Ѕ частку спадкового майна, позивачка просить суд  провести поділ спадкового майна, визнавши за нею право власності на  Ѕ частину квартири АДРЕСА_1, право власності на Ѕ частку грошових вкладів, оформлених на імя брата ОСОБА_7, та на Ѕ частку акцій Інвестиційної компанії «Приватна справа» і Акціонерного товариства Закритий Інвестиційний Фонд «Київська Русь-МДС».. Окрім того, просить суд стягнути з відповідачки на її користь понесені нею витрати по сплаті  судового збору та витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.  

В судовому засіданні позивачка надала суду письмову заяву про залишення позову без розгляду, оскільки вони з відповідачкою мають намір отримати свідоцтва про право  на спадщину за законом  в нотаріальній конторі.. Відповідачка зазначене клопотання підтримала.  

  Суд вважає, що оскільки позивачкою суду надано письмову заяву про залишення  позовної заяви без розгляду, що не суперечить нормам чинного процесуального законодавства і не порушує чиїсь права та інтереси, суд вважає за можливе відповідно до ч. 1 статті 207 ЦПК її задовольнити.  

  На підставі вищенаведеного, керуючись ст. ст. 207 ч.1 п.5, 209, 210, 293, 294 ЦПК України, суд -  

У Х В А Л И В:  

  Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ спадкового майна залишити без розгляду.  

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку.  

Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подано до Димитровського міського суду  протягом п’яти днів з дня  її проголошення .  

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Апеляційного суду Донецької області через Димитровський міський суд протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.  

Cуддя  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація