справа № 3-3210
2009 рік
П О С Т А Н О В А
22 жовтня 2009 року м. Вінниця
Суддя Замостянського районного суду м. Вінниці Ковальчук О.В., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ м. Вінниці УМВС України у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, уродженця м. Вінниці, проживаючого: АДРЕСА_1 не працюючого, за ст. 130 ч. 1 КУпАП,
В С Т А Н О В И В:
10.09.2009 року о 20 год. 50 хв. в м. Немирів Вінницької області, ОСОБА_1 керував автомобілем «Чері - Амулет», н/з НОМЕР_1, в стані алкогольного сп’яніння, чим порушив п. 2.9 (а) ПДР України.
В судовому засіданні правопорушник свою вину у вчиненні правопорушення не визнав, пояснивши що приймав ліки.
Заслухавши пояснення правопорушника, дослідивши матеріали справи, вважаю, що винність ОСОБА_1 повністю доведена, оскільки відповідно до протоколу № 984 від 10.09.2009 року медичного огляду для встановлення факту вживання алкоголю і стану сп’яніння, останній перебував у стані алкогольного сп’яніння.
З урахуванням наведеного вище вважаю, що невизнання вини порушником слід розцінювати як один із способів захисту та бажанням уникнути відповідальності за вчинене порушення, тому ОСОБА_1 слід притягнути до адміністративної відповідальності, передбаченої ч. 1 ст. 130 КУпАП та призначити йому адміністративне стягнення у виді позбавлення права керування транспортними засобами з метою недопущення подібних порушень у майбутньому.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 130 ч.1, 221, 284 КУпАП,
П О С Т А Н О В И В :
Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, та призначити йому адміністративне стягнення у виді позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів строком на 1 (один) рік, починаючи з 22.10.2009 року.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Вінницької області протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Суддя: