Номер провадження: 22-ц/785/6530/14
Головуючий у першій інстанції ОСОБА_1
Доповідач Парапан В. Ф.
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
19.06.2014 року м. Одеса
Суддя cудової палати з цивільних справ апеляційного суду Одеської області ОСОБА_2, у відповідності зі ст. 297 ЦПК України, ознайомившись з апеляційною скаргою представника ОСОБА_3 – ОСОБА_4 на рішення Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області від 19 травня 2014 року, по справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_5, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог, ОСОБА_6 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок знищення майна, -
встановив:
19.05.2014 року рішенням Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області у задоволенні позовних вимог ОСОБА_3 відмовлено в повному обсязі.
29.05.2014 року представником ОСОБА_3 – ОСОБА_4 подано апеляційну скаргу на зазначене рішення, яка відповідно до ч. 2 ст. 297 ЦПК України, підлягає залишенню без руху з наступних підстав.
Відповідно до ч. 3 ст. 295 ЦПК України апеляційна скарга підписується особою, яка її подає, або представником такої особи.
Відповідно до ч.3 ст. 297 ЦПК України апеляційна скарга залишається без руху, якщо вона подана до суду без підпису апелянта або представника такої особи.
Всупереч вказаним вимогам, апеляційна скарга представника ОСОБА_3 – ОСОБА_4 надійшла до апеляційного суду Одеської області неналежним чином оформлена, а саме, дана апеляційна скарга та її копії не підписані апелянтом або представником такої особи.
Таким чином, апеляційна скарга не може бути прийнята до апеляційного провадження, оскільки оформлена з порушенням вимог, встановлених ст.ст. 295, 297 ЦПК України.
Апелянту необхідно, відповідно до вимог ст. 295 ЦПК України, подати до суду підписану апеляційну скаргу та її копії, відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
На підставі вищевикладеного, апеляційна скарга не може бути прийнята до апеляційного провадження без усунення вказаного недоліку.
Відповідно до ч.2 ст. 297 ЦПК України суддя, встановивши, що апеляційна скарга не відповідає вимогам Закону або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє апелянта та надає йому строк для усунення недоліків.
Якщо апелянт відповідно до ухвали суду у встановлений строк не виконає вимоги закону, апеляційна скарга буде визнана неподаною та повернута апелянту.
Керуючись ч.2, 3 ст. 297 ЦПК України,
ухвалив:
Апеляційну скаргу представника ОСОБА_3 – ОСОБА_4 на рішення Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської області від 19 травня 2014 року - залишити без руху.
Роз’яснити апелянту, що в разі не усунення недоліків у строк, який не може перевищувати п’яти днів з дня отримання ухвали, апеляційна скарга буде вважатись неподаною та повернута апелянту.
Копію ухвали судді невідкладно надіслати апелянту.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя апеляційного суду
Одеської області ОСОБА_2