Справа № 3-1909\09
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
м. Амвросіївка 10 грудня 2009 р .
Суддя Амвросіївського районного суду Донецької області Смольняков О.О., розглянувши матеріали адміністративної справи, яка надійшла від ВДАІ м. Амвросіївки при ВДАІ ГУМВС України в Донецькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, громадянина України, уродженця Амвросіївського району Донецької обл., не працюючого, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1,
за скоєння правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В :
17 листопада 2009 року о 19 годині 35 хв., ОСОБА_1, керував т/с. марки «ВАЗ-2102», д/н. НОМЕР_1, при слідуванні на по вул. Мічуріна в м. Амвросіївка, знаходячись в стані алкогольного сп’яніння (запах алкоголю з роту, незв’язна мова), від проходження медичного огляду на факт вживання алкоголю відмовився в присутності двох свідків, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху України.
ОСОБА_1 у судовому засіданні свою провину у скоєні адміністративного правопорушення визнав повністю та пояснив, що випив пляшку пива після чого керував автомобілем.
Крім того, винність ОСОБА_1 підтверджена протоколом про адміністративне правопорушення серія АН №НОМЕР_2 від 17 листопада 2009 року
З таких обставин, оцінив наведені докази, визнаю вину ОСОБА_1 в інкримінованій адміністративній провині доведеною, в його діях є склад правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП.
При обранні міри адміністративного стягнення враховується характер правопорушення, ступінь провини правопорушника і дані про його особу.
На підставі вищевикладеного, керуючись статтями 130 ч.1, 280, 283-284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді 40 годин громадських робіт.
Постанова може бути оскаржена та на неї винесен протест прокурора до Апеляційного суду Донецької області через Амвросіївський районний суд Донецької області протягом 10 днів.
Суддя:
Копія вірна Суддя: