Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #69453809



АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

03110 м. Київ, вул. Солом'янська, 2-а,

факс 284-15-77 e-mail: inbox@kia.court.gov.ua


Унікальний номер справи № 753/15757/16-ц Головуючий у суді першої інстанції - Комаревцева Л.В.

Апеляційне провадження № 22-ц/796/2288/2018 Доповідач у суді апеляційної інстанції - ОніщукМ.І.

У Х В А Л А

05 лютого 2018 року суддя Апеляційного суду міста Києва М.І.Оніщук, розглянувши заяву ОСОБА_4 про поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження та вирішуючи питання відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_4 на рішення Дарницького районного суду м. Києва від 28 листопада 2017 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_5 до ОСОБА_6, ОСОБА_7, треті особи: ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10 про визнання порядку користування житлом,-

В С Т А Н О В И В:

Рішенням Дарницького районного суду м. Києва від 28.11.2017 позов задоволено.

Не погоджуючись з рішенням суду, особа, яка не брала участі у справі - ОСОБА_4 оскаржила його в апеляційному порядку.

В обґрунтування заяви про поновлення строку на апеляційне оскарження зазначає, що копію оскаржуваного рішення отримала 26.12.2017 (а.с. 221). Апеляційну скаргу подано до Дарницького районного суду м. Києва 22.01.2018.

З огляду на викладене вбачається, що строк на апеляційне оскарження рішення підлягає поновленню.

Апеляційна скарга відповідає вимогам ст.ст. 354, 356 ЦПК України і підлягає прийняттю до розгляду апеляційним судом.

Керуючись статтями 354, 356, 359, 360, 361 ЦПК України, -

У Х В А Л И В:

Заяву ОСОБА_4 - задовольнити.

Поновити строк на апеляційне оскарження рішення Дарницького районного суду м. Києва від 28 листопада 2017 року.

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_4 на рішення Дарницького районного суду м. Києва від 28 листопада 2017 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_5 до ОСОБА_6, ОСОБА_7, треті особи: ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10 про визнання порядку користування житлом.

Відзив на апеляційну скаргу у письмовій формі та докази його надсилання (надання) іншим учасника справи, з урахуванням вимог статті 360 ЦПК України, учасники справи мають право подати до Апеляційного суду міста Києва протягом семи днів з дня отримання копії ухвали та апеляційної скарги.

Копію ухвали про відкриття апеляційного провадження разом з копією апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів надіслати учасникам справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач   М.І. Оніщук



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація