Справа № 2-6865/09
У Х В А Л А
25 листопада 2009 р. м. Одеса
Приморський районний суд м. Одеси у складі:
головуючого судді Домусчі Л.В.,
при секретарі – Ларіної Т.Г.,
розглянувши у судовому засіданні питання про виправлення помилок та описок в судовому рішенні за позовною заявою ОСОБА_1 до Державного підприємства «Спеціалізована державна експертна організація-Центральна служба Української державної будівельної експертизи» про стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку та відшкодування моральної шкоди,
В С Т А Н О В И В:
15 жовтня 2009 року Приморським районним судом м. Одеси винесено рішення по цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Державного підприємства «Спеціалізована державна експертна організація-Центральна служба Української державної будівельної експертизи» про стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку та відшкодування моральної шкоди , яким вимоги ОСОБА_1 задоволені частково.
В суд з заявою звернулася ОСОБА_1В .24.11.09р., де вказує, що в судовому рішенні є помилка, яка перешкоджає його виконанню. Помилка в тексті рішення, а саме в мотивувальній його частині, полягає в тому, що невірно вказано розрахунок середнього заробітку за час затримки виплати , а саме: 3254,09 грн. замість 10838,13 грн., а також невірно зазначено розмір грошового еквіваленту моральної шкоди зазначено 100 грн. замість 1000 грн..
Згідно статті 219 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні, про що постановляється ухвала. Особи, які беруть участь у справі, повідомляються про час і місце засідання. Їхня неявка не перешкоджає розглядові питання про внесення виправлень
Згідно ст. 219 ЦПК України, суд приходить до висновку про необхідність виправлення цієї помилки у рішенні суду та вважає, що заява ОСОБА_1 підлягає задоволенню.
На підставі викладеного та керуючись ст..ст.208,209, 219 ЦПК України, суд -
УХВАЛИВ :
Внести виправлення у текст рішення Приморського районного суду від 15 жовтня 2009 року по справі № 2-6865/09 за позовною ОСОБА_1 до Державного підприємства «Спеціалізована державна експертна організація-Центральна служба Української державної будівельної експертизи» про стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку та відшкодування моральної шкоди, виправивши в тексті мотивувальній частині рішення: «тому позивачка просила стягнути з відповідача як правонаступника за порушення строків розрахунку із зазначеного „ 3254,09 грн.” на „10838,13 грн.”, а також в « розмір грошового еквіваленту моральної шкоди …»– замість зазначеного „100 грн. ” – на „1000 грн .” .
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Одеської області, через Приморський районний суд міста Одеси, шляхом подачі заяви про її апеляційне оскарження протягом п'яти днів з дня винесення ухвали і подачі апеляційної скарги, протягом десяти днів після подачі заяви про апеляційне оскарження, або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя Приморського
районного суду м. Одеси ОСОБА_2