Судове рішення #6951636

Справа: № 3-630/09

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

      24 листопада 2009р. суддя Борівського районного суду Харківської області Федченко В.М., розглянувши матеріали, які надійшли від Харківдержрибоохорони про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Зорінськ Луганської області, не працює, проживає: АДРЕСА_1,

      про притягнення до адміністративної відповідальності за ст.85ч.4 КУпАП,

В С Т А Н О В И В :

       Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 004204 від 19.10.2009р. вбачається, що ОСОБА_1 19.10.2009р. о 14год.00хв. на Червонооскільському водосховищі, поблизу с.Новоплатонівки Борівського району Харківської області займався виловом риби забороненим знаряддям лову - сіткою, чим порушив ст.3.15 ПЛіСРУ.

       З адміністративного протоколу вбачається, що ОСОБА_1 вину визнав.

       В суд ОСОБА_1 не з»явився, хоча належним чином повідомлявся про час та місце розгляду адміністративної справи.

       Суд кваліфікує дії ОСОБА_1 за ст.85ч.4 КУпАП, як порушення правил використання об»єктів тваринного світу.

       Враховуючи викладене вище, особу правопорушника, характер скоєного правопорушення, обставини, що пом»якшують і обтяжують відповідальність правопорушника, вважаю за необхідне застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу.                                                                                                                                                                                

        З урахуванням викладеного, керуючись ст.221 КУпАП, на підставі ст.85ч.4 КУпАП,

П О С Т А Н О В И В :

        ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ст.85ч.4 КУпАП України і призначити йому адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 340грн. на користь держави.

         На підставі частини другої статті 308 КУпАП у разі несплати гр.  ОСОБА_1 штрафу протягом 15 днів з метою примусового виконання цієї постанови органами державної виконавчої служби стягнути з правопорушника подвійний розмір штрафу в сумі 680грн.

       Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Харківської області через Борівський районний суд Харківської області, або на неї може бути внесено протест прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови.

Суддя Борівського          

районного суду:                                                                                          Федченко В.М.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація