Судове рішення #6960337

Справа № 5-14/09

ПОСТАНОВА

 ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

    19 лютого 2009 року     Солом'янський районний суд м. Києва

у складі: головуючого -судді     - Губко А.О.

при секретарі     - Дворник Л.П.

з участю: прокурора     - Безрукого Р.Я.

       представника ВКВІ        -Костюка О.В. розглянувши у відкритому   судовому засіданні   в залі суду в м. Києві матеріал про звільнення від відбування покарання на підставі Закону України "Про амністію" від 12.12.2008 року відносно

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Чернівці, українця, громадянина України, освіта вища, одруженого, має на утриманні неповнолітню дитину: доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_4, непрацюючого, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1, проживаючого за адресою: АДРЕСА_2, -

ВСТАНОВИВ:

Вироком Солом'янського районного суду м. Києва від 28.12.2007 року ОСОБА_23асуджений за ч.1 ст. 368 КК України до 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на 3 роки, на підставі ст. 75 КК України ОСОБА_23вільнено від відбування основного покарання з випробуванням, з іспитовим строком 2 роки, на підставі ст.76 КК України на нього покладені обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально - виконавчої системи, повідомляти ці органи про зміну місця проживання та роботи, періодично з'являтися для реєстрації в ці органи.

Начальник відділу Солом'янського районного відділу КВІ в м. Києві ОСОБА_4, за погодженням з начальником Солом'янського РУ ГУ МВС України в м. Києві Якимчуком О.Є., 23.01.2009 року звернулася до суду з поданням про звільнення ОСОБА_2 від відбування покарання на підставі п. "в" ст.1 Закону України "Про амністію" від 12.12.2008 року, оскільки засуджений ОСОБА_2 має на утриманні неповно нітню доньку, відносно якої не позбавлений батьківських прав.

У поданні вона зазначає, що під час перебування на обліку у ВКВІ засуджений ОСОБА_2 до адміністративної та кримінальної відповідальності не притягувався.

Вивчивши матеріали справи, вислухавши представника ВКВІ, висновок прокурора та думку засудженого, які підтримали подання, суд приходить до висновку про його задоволення.

Згідно з п. "в" ст. 1 Закону України "Про амністію" від 12.12.2008 року підлягають звільненню від покарання особи, засуджені за умисні злочини, які не є тяжкими або особливо тяжкими відповідно до ст.12 КК України та які на день набрання чинності цим Законом мають дітей, яким не виповнилося 18 років, і відносно яких вони не позбавлені батьківських прав.

Відповідно до ст. 12 Закону України "Про амністію" від 12.12.2008 року його дія поширюється на осіб, які вчинили злочини до дня набрання ним чинності включно.

Засуджений ОСОБА_2 вчинив злочин до дня набрання чинності Законом України "Про амністію" від 12.12.2008 року включно, який відноситься до злочинів середньої тяжкості, за який законом передбачено покарання від двох до п'яти років позбавлення волі

Крім того, ОСОБА_2 на день набрання чинності цим Законом мав дитину до 18 років - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_4, відносно якої він не позбавлений батьківських прав, про що свідчать: копія свідоцтва про її народження Серії І-БК № 160193 від 07 жовтня 2008 року, видане ВРАЦС Солом'янського районного управління юстиції у м. Києві, довідка служби у справах дітей Святошинської районної у м. Києві державної адміністрації, згідно якої ОСОБА_2 Службою позбавлення батьківських прав відносно своєї малолітньої доньки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_4 не позбавлявся.

До числа осіб, до яких, відповідно до ст. 7 Закону України „Про амністію", амністія не застосовується, ОСОБА_2 не відноситься.

На підставі викладеного, керуючись ст. 86 КК України, п. "в" ст. 1, ст. ст. 7-9, 12, 14 Закону України «Про амністію» від 12.12.2008 року, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Звільнити ОСОБА_2 від відбування покарання з випробуванням за вироком Солом'янського районного суду м. Києва від 28.12.2007 року на підставі Закону України "Про амністію".

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через Солом'янський районний суд м. Києва протягом 7-ми діб з дня її оголошення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація