Справа № 1225/1282/2012
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 липня 2012 року м.Сватове
Суддя Сватівського місцевого районного суду Луганської області Гашинський М.А., розглянувши цивільну справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розподіл домоволодіння в натурі та визначення порядку користування земельною ділянкою,
В С Т А Н О В И В :
Позивач звернулася до ОСОБА_2 про розподіл домоволодіння в натурі та визначення порядку користування земельною ділянкою та просить призначити по справі судово-будівельну експертизу, припинити право сумісної часткової власності на домоволодіння. Враховуючи, що позовна заява надійшла після відводу судді та провадження по справі відкрито, відповідно до ст. 130 ЦПК України вважаю за необхідне призначити цивільну справу до попереднього розгляду, з метою з’ясування можливості врегулювання спору до судового розгляду або забезпечення правильного та швидкого вирішення справи.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 3, 130, 210 ЦПК України,
У Х В А Л И В :
Призначити у попереднє судове засідання цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розподіл домоволодіння в натурі та визначення порядку користування земельною ділянкою на 31 липня 2012 року о 11-00 годині.
У попереднє судове засідання викликати сторони..
Роз’яснити відповідачу, що до або під час попереднього судового засідання, він має право подати до суду письмове заперечення проти позову із зазначенням доказів, що підтверджують його заперечення, а також пред’явити зустрічний позов.
Роз’яснити сторонам, що до або під час попереднього судового засідання вони зобов’язані подати свої докази чи повідомити про них суд. Докази, подані з порушенням цих вимог, не приймаються, якщо сторона не доведе, що докази подано не своєчасно з поважних причин.
Роз’яснити сторонам, що:
- до або під час попереднього судового засідання сторони зобов’язані повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосується предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосується предмету спору;
- заява про виклик свідка повинна бути подана до або під час попереднього судового засідання;
- клопотання про витребування доказів має бути подано до або під час попереднього судового засідання із долученням відомостей про неможливість отримання таких доказів особисто стороною або іншою особою, яка бере участь у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
С У Д Д Я ОСОБА_3