Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #69706426

Єдиний унікальний номер 233/3977/17

Номер провадження 22-ц/775/389/2018

21.02.2018


Категорія 27


Головуючий у 1 інстанції Малінов О.С.

Доповідач Агєєв О.В.








У Х В А Л А

про відмову у відкритті апеляційного провадження


21 лютого 2018 року Апеляційний суд Донецької області в складі:


судді-доповідача Агєєва О.В.

суддів Азевича В.Б., Краснощокової Н.С.


розглянувши апеляційну скаргу Лиманського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області на ухвалу Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області від 10 листопада 2017 року по цивільній справі за скаргою Публічного акціонерного товариства «ВіЕйБі Банк» в особі Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію Публічного акціонерного товариства «ВіЕйБі Банк» Славкіної Марини Анатоліївни на дії старшого державного виконавця Лиманського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області Іванової Олени Сергіївни, заінтересована особа: ОСОБА_4, -


В С Т А Н О В И В:


Ухвалою Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області від 10 листопада 2017 року скаргу Публічного акціонерного товариства «ВіЕйБі Банк» (далі ПАТ «ВіЕйБі Банк») в особі Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію Публічного акціонерного товариства «ВіЕйБі Банк» Славкіної Марини Анатоліївни на дії старшого державного виконавця Лиманського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області Іванової Олени Сергіївни, заінтересована особа: ОСОБА_4 задоволено.

Не погодившись з вказаною ухвалою суду Лиманський міський відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області подав апеляційну скаргу, яка разом з матеріалами справи надійшла до Апеляційного суду Донецької області.

Ухвалою Апеляційного суду Донецької області від 30 січня 2018 року наведені Лиманським міським відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області підстави для поновлення строку на апеляційне оскарження ухвали суду визнані неповажними. Апеляційну скаргу залишено без руху, надано десятиденний строк з дня вручення копії ухвали про залишення апеляційної скарги без руху для усунення недоліків - надання скаржником заяви із наведенням інших поважних підстав для поновлення строку на апеляційне оскарження, виконання вимог ст. 356 ЦПК України, сплати судового збору.

02 лютого 2018 року копія ухвали отримана скаржником, про що свідчить підпис на рекомендованому повідомленні про вручення поштового відправлення (а.с. 66). Тобто, визначений судом строк для усунення недоліків апеляційної скарги сплив 12 лютого 2018 року.

Між тим, станом на 21 лютого 2018 року скаржником не надано заяву із наведенням інших поважних підстав для поновлення строку на апеляційне оскарження, а також не усунено недоліки апеляційної скарги щодо її форми та змісту та не надано квитанцію про сплату судового збору.

Відповідно до ч. 4 ст. 357, п. 4 ч.1 ст. 358 ЦПК України (в редакції, яка діє з 15 грудня 2017 року) якщо скаржником у строк, визначений судом, не подано заяву про поновлення строку на апеляційне оскарження або наведені підстави для поновлення строку на апеляційне оскарження визнані судом неповажними, суд апеляційної інстанції відмовляє у відкритті апеляційного провадження.

Відповідно до ч. 3 ст. 358 ЦПК України (в редакції, яка діє з 15 грудня 2017 року) питання про відмову у відкритті апеляційного провадження вирішується не пізніше п'яти днів з дня надходження апеляційної скарги або з дня закінчення строку на усунення недоліків.

Оскільки недоліки апеляційної скарги Лиманським міським відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області у визначений судом строк не усунуті, апеляційний суд вважає, що у відкритті апеляційного провадження слід відмовити.

Згідно апеляційної скарги та матеріалів справи заінтересована особа ОСОБА_4 зареєстрована та мешкає у м. Макіївка, тобто в населеному пункті, на території якого відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 07.11.2014 року № 1085-р «Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення», органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження і поштовий зв`язок з яким відповідно відсутній.

Відомості про офіційну електронну адресу ОСОБА_4 в матеріалах справи відсутні.

Відповідно до ч. 2 ст. 1-1 Закону України від 12 серпня 2014 року № 1632-VII «Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв'язку з проведенням антитерористичної операції» учасники справи, остання відома адреса місця проживання (перебування) чи місцезнаходження яких знаходиться в районі проведення антитерористичної операції і які не мають офіційної електронної адреси, повідомляються про ухвалення відповідного судового рішення шляхом розміщення інформації на офіційному веб-порталі судової влади з посиланням на веб-адресу такого судового рішення в Єдиному державному реєстрі судових рішень. З моменту розміщення такої інформації вважається, що особа отримала судове рішення.

Керуючись ст.ст. 357,358 ЦПК України (в редакції, яка діє з 15 грудня 2017 року), апеляційний суд, -


У Х В А Л И В:


Відмовити у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою Лиманського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області на ухвалу Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області від 10 листопада 2017 року.

Матеріали цивільної справи за скаргою Публічного акціонерного товариства «ВіЕйБі Банк» в особі Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію Публічного акціонерного товариства «ВіЕйБі Банк» Славкіної Марини Анатоліївни на дії старшого державного виконавця Лиманського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області Іванової Олени Сергіївни, заінтересована особа: ОСОБА_4, повернути до Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області.

ОСОБА_4 повідомити про постановлення ухвали про відмову у відкритті апеляційного провадження шляхом розміщення інформації на офіційному веб-порталі судової влади з посиланням на веб-адресу судового рішення в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.

Ухвала може бути оскаржена в касаційному порядку протягом тридцяти днів з дня набрання нею законної сили шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду.




Суддя-доповодіч О.В. Агєєв


Судді: В.Б. Азевич

Н.С. Краснощокова



  • Номер: 22-ц/775/389/2018
  • Опис: цивільна справа за скаргою Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення ліквідації ПАТ "Всеукраїнський Акціонерний Банк" на дії старшого державного виконавця Лиманського міського ВДВС ГТУЮ у Донецької області Іванової О.С., заінтересована особа по справі Криволєсова О.О., з апеляційною скаргою Лиманського міського ВДВС ГТУЮ у Донецькій області на ухвалу Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області від 10.11.2017 року
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 233/3977/17
  • Суд: Апеляційний суд Донецької області (м. Бахмут)
  • Суддя: Агєєв О.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Відмовлено у відкритті провадження
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 25.01.2018
  • Дата етапу: 21.02.2018
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація