- відповідач: Кізь Тетяна Ігорівна
- позивач: Кізь Ігор Степанович
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа № 127/2361/18
УХВАЛА
23 лютого 2018 року м. Вінниця
Суддя Вінницького міського суду Вінницької області Бар'як А.С., розглянувши матеріали справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
06.02.2018 року при розгляді даної заяви суддею була постановлена ухвала про залишення позовної заяви без руху, надавши позивачу строк два дні, з дня отримання ухвали суду, на усунення зазначених недоліків, визначивши, згідно ч. 2 ст. 185 ЦПК України, спосіб їх усунення, а саме: шляхом подання до суду позовної заяви в новій редакції з врахуванням зазначених недоліків.
Згідно відомостей Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» 12.02.2018 року відповідна поштова кореспонденція, надіслана позивачу за вказаною в позовній заяві адресою, не вручена під час доставки із-за невдалої спроби вручення, в наслідок чого, відповідна ухвала суду була не вручена станом на 12.02.2018 року, а відтак, залишається не виконаною у визначений строк та станом на 23.02.2018 року.
Звертаю увагу на те, що позивач, як сторона по справі, не повинен зловживати своїми процесуальними правами та добросовісно їх реалізовувати, в тому числі, звернувшись до суду із відповідним позовом, повинен належним чином отримувати надіслану судом поштову кореспонденцію та цікавитись результатом розгляду його позовної заяви, зокрема, на офіційному веб сайті суду, який у вільному доступі забезпечує таку можливість.
За даних обставин, вважаю, що ухвала суду від 06.02.2018 року про залишення позовної заяви без руху не виконана, наслідки чого чітко регламентовані нормою ч.3 ст. 185 ЦПК України, в силу чого дану позовну заяву слід вважати неподаною та необхідно повернути позивачу, звернувши увагу позивача, що згідно норми ч.7 ст. 185 ЦПК України повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
На підставі викладеного та керуючись ст. 185 ЦПК України,
УХВАЛИВ:
Вважати неподаною та повернути позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
Роз'яснити позивачу, що згідно норми ч. 7 ст. 185 ЦПК України повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Ухвалу суду з позовною заявою та доданими до неї документами направити позивачу.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Суддя
- Номер: 2/127/419/18
- Опис: про розірвання шлюбу
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 127/2361/18
- Суд: Вінницький міський суд Вінницької області
- Суддя: Бар'як А.С.
- Результати справи:
- Етап діла: Повернуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 02.02.2018
- Дата етапу: 23.02.2018