Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #69779908


ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД


У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без руху


23 лютого 2018 року м. Житомир

справа № 806/912/18

категорія 10.3


Суддя Житомирського окружного адміністративного суду Горовенко А.В., перевіривши виконання вимог законодавства при поданні позовної заяви ОСОБА_1 до Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області та Державної фіскальної служби України Державної фіскальної служба України про визнання дій протиправними, зобов"язання вчинити певні дії, -


встановив:


ОСОБА_1 звернувся до Житомирського окружного адміністративного суду з позовом в якому просить суд:

- визнати протиправним дії Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області та Державної фіскальної служби України щодо не призначення та не перерахування одноразової грошової допомоги у зв"язку із захворюванням отриманих під час виконання службових обов"язків, що призвело до встановлення ІІІ групи інвалідності відповідно до ст.356 Податкового кодексу України та ч.6 ст.23 Закону України "Про міліцію" порядку встановленому постановою Кабінетом Міністрів України №850 від 21.10.2015;

- зобов"язати Головне управління Державної фіскальної служби у Житомирській області подати до Державної фіскальної служби України висновок щодо можливості проведення одноразової грошової допомоги у зв"язку із захворюванням отриманих під час виконання службових обов"язків, що призвело до встановлення ІІІ групи інвалідності відповідно до ст. 356 Податкового кодексу України та ч.6 ст.23 Закону України "Про міліцію" порядку встановленому постановою Кабінетом Міністрів України №850 від 21.10.2015;

- зобов"язати Державну фіскальну службу України призначити та виплатити одноразової грошової допомоги у зв"язку із захворюванням отриманих під час виконання службових обов"язків, що призвело до встановлення ІІІ групи інвалідності відповідно до ст. 356 Податкового кодексу України та ч.6 ст.23 Закону України "Про міліцію" порядку встановленому постановою Кабінетом Міністрів України №850 від 21.10.2015.

Перевіряючи адміністративний позов на його відповідність вимогам статті 160, 161 Кодексу адміністративного судочинства України, суд дійшов висновку, що дана позовна заява не відповідає положенням даної статті з наступних підстав.

Відповідно до вимог частин 1 та 4 статті 161 Кодексу адміністративного судочинства України до позовної заяви додаються її копії, а також копії доданих до позовної заяви документів відповідно до кількості учасників справи, крім випадків, визначених частиною другою цієї статті.

Позивач зобов'язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази - позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).

Згідно з ч.2 ст.94 Кодексу адміністративного судочинства України письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не визначено цим Кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього.

Приписами частин 4, 5 статті 94 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що копії документів вважаються засвідченими належним чином, якщо їх засвідчено в порядку, встановленому чинним законодавством. Учасник справи, який подає письмові докази в копіях (електронних копіях), повинен зазначити про наявність у нього або іншої особи оригіналу письмового доказу. Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який знаходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.

В порушення зазначених норм, позивачем до матеріалів позовної заяви долучено не завірені належним чином копії додатків до позовної заяви.

Частинами першою та другою статті 169 КАС України, визначено, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

З урахуванням вищевикладеного позовну заяву слід залишити без руху із встановленням позивачу строку для усунення недоліків шляхом:

- надання до суду завірених копій або оригіналів доказів долучених до матеріалів позовної заяви.

Керуючись статтями 160, 161, 169, 243, 248, 256, 294 Кодексу адміністративного судочинства України, Житомирський окружний адміністративний суд,-


ухвалив:


1. Позовну заяву ОСОБА_1 до Головного управління Державної фіскальної служби в Житомирській області та Державної фіскальної служби України про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії, - залишити без руху.

2. Встановити ОСОБА_1 строк для усунення зазначених недоліків позовної заяви - 10 днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

3. Роз'яснити ОСОБА_1, що у випадку невиконання вимог ухвали у встановлений судом строк позовну заяву буде повернено.

4. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.


Суддя А.В. Горовенко


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація